wypomnieli to natychmiast

Wielkanocne zdjęcie Krzysztofa Radzikowskiego z rodziną wywołało ogromną burzę! Wypomnieli to gwiazdorowi Gogglebox TTV błyskawicznie

2023-04-10 16:53

Zarówno święta wielkanocne, jak i Boże Narodzenie to czas, kiedy profile gwiazd w mediach społecznościowych przepełnione są zdjęciami z rodziną przy świątecznym stole. Nie inaczej było w przypadku Krzysztofa Radzikowskiego, który zapozował ze swoją żoną oraz synkiem. Internauci jednak natychmiast wypomnieli gwieździe Gogglebox TTv jego wcześniejsze słowa.

Po tym, jak Krzysztof Radzikowski stał się jednym z ulubieńców programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV, siłacz i zawodnik FAME MMA szybko zdał sobie sprawę z tego, jak ważne jest umiejętne prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Radzikowski co rusz zatem publikuje nowe treści na swoim Instagramie, przede wszystkim pokazując swoją metamorfozę oraz efekty piekielnie ciężkich treningów. Podczas świąt wielkanocnych gwiazdor Gogglebox TTV pokazał się z kolei ze swoją partnerką i synkiem, ale natychmiast ruszyła lawina.

Błyskawicznie wypomnieli Radzikowskiemu te słowa. Wybuchła okropna burza po tym zdjęciu z partnerką i synkiem

Krzysztof Radzikowski wrzuca kolejne zdjęcia ze swoją rodziną zarówno podczas Wielkanocy, jak i Bożego Narodzenia. Część fanów natychmiast jednak zdecydowała się zarzucić siłaczowi hipokryzję. Wszystko przez słowa Radzikowskiego, według których ten miałby przyznać, że nie jest głęboko wierzącym człowiekiem, jednak zasiadł on przy Wielkanocnym stole, jak prawdziwy chrześcijanin. 

Wielkanocne zdjęcie Krzysztofa Radzikowskiego z rodziną wywołało ogromną burzę! Wypomnieli to gwieździe Gogglebox TTV błyskawicznie

Czegoś nie rozumiem 🧐? W jednym ostatnich nagrań gdzie rozmawiali o religii, Radzik był tym który nie wierzy a tu proszę Święta Wielkanocne pełną parą - napisała po ostatnim zdjęciem siłacza jedna z fanek. - Radzikowski przecież mówiłeś że Boga nie ma..Co ty świętujesz - dodał kolejny z internautów pytając retorycznie i wyśmiewając gwiazdora Gogglebox TTV. 

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Radzikowski - Pudzianowski?
Krzysztof Radzikowski z rodziną podczas Wielkanocy

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski screen Krzysztof Radzikowski z rodziną podczas Wielkanocy
Listen on Spreaker.
Artur Szpilka o walce z Mariuszem Pudzianowskim: Będę gotowy na każdą wersję Pudziana! [KOLOSEUM]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze