Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Zobacz zdjęcia

Wielki powrót Mariusza Pudzianowskiego do strongmanów. Co dalej z jego karierą? Są zdjęcia!

2023-05-22 9:14

Mariusz Pudzianowski szykuje się do pojedynku z Arturem Szpilką na gali KSW: XTB Colosseum 2. Nie zapomina jednak także o sprawach innych dyscyplin i o swojej rodzinie. W Warszawie odbyły się kolejne zawody strongmanów, gdzie można było spotkać "Dominatora". Wielki powrót stał się faktem. Co dalej z karierę "Pudziana"?

To już tylko ostatnie szlify do gali KSW na Stadionie Narodowym. Mariusz Pudzianowski zmierzy się na największej arenie w Polsce z Arturem Szpilką. "Pudzian" nie zapomina także o innych obowiązkach. Ostatnio pojawił się podczas zawodów strongmanów w Warszawie. W jakiej roli? O wszystkim opowiadał nam kilka tygodni temu jeden z organizatorów i brat Mariusza Pudzianowskiego, Dominik.

Legenda polskiego sportu opowiedziała o bezdomności. Tak dziś wygląda Artur Bińkowski, słynnego "Orła Białego" znają wszyscy

Mariusz Pudzianowski wrócił do świata strongmanów. Był sędzią

To właśnie trzeci z "Pudzianów" szykował duże wydarzenie w dyscyplinie strongmanów, które odbyło się 21 maja na ulicy Wolskiej 19/25 w Warszawie. Jak opowiadał Dominik Pudzianowski, na wydarzeniu miało pojawić się wiele osób ze świata siłaczy - Mariusz Pudzianowski, Krzysztof Radzikowski czy Jarosław Dymek. "Dominator" wcielił się w rolę sędziego, a zdjęcia z wydarzenia opublikował w mediach społecznościowych.

- Dziś odwiedziłem młodych chłopaków na zawodach Strong Man w Warszawie - napisał Pudzianowski na Facebooku.

Fani byli zachwyceni jego zachowaniem i wielkim wsparciem dla młodych sportowców. - Super robota jesteś z nielicznych sportowców których można połączyć na palcach. Robisz za darmo Super robotę. Pozdrawiam - napisał jeden z fanów.

Mateusz Gamrot naprawił wzrok, by podbić UFC. Zdradził, kiedy planuje wrócić do klatki. Jest wstępny termin

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał reklamowy