Łukasz “Lukas TV” Wdowiak zmierzy się z Kamilem Kossakowskim na HIGH League 3

i

Autor: HIGH League Łukasz “Lukas TV” Wdowiak zmierzy się z Kamilem Kossakowskim na HIGH League 3

Wielki rewanż na HIGH League 3! Federacja odkryła kolejne karty, zapowiada się ostra bitka

2022-05-04 11:55

Gala HIGH League 3 zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, federacja odkrywa kolejne walki, jakie znajdą się na karcie walk HIGH League 3. Nie brakuje oczywiście prawdziwych hitów, a dodatkowo podczas najbliższego wydarzenia dojdzie do zasłużonego rewanżu. Ponownie w oktagonie spotkają się Łukasz “Lukas TV” Wdowiak oraz Kamil Kossakowski! Zawodnicy poprzednio zmierzyli się w szalonej walce trzech zawodników.

Wielkie odliczanie do gali HIGH League 3 trwa i zaledwie kilka tygodni dzieli nas od wydarzenia, które zaplanowane jest na 4 czerwca. Włodarze federacji dokładają wszelkich starań, aby podczas gali HIGH League 3 nie zabrakło starć, o których dużo się będzie mówić zarówno przed, jak i po wydarzeniu. Na karcie walk HIGH League już teraz pojawiły się takie nazwiska jak Marcin Dubiel, Robert Burneika, Kamila Wybrańczyk, Ewa Brodnicka, czy "Lil Masti". To jednak jeszcze koniec, bowiem na najbliższej gali spod szyldu freak fightowej federacji będziemy świadkami wielkiego rewanżu, którego bohaterami będą Łukasz “Lukas TV” Wdowiak i Kamil Kossakowski.

Boxdel wyłożył kawę na ławę w sprawie FAME MMA na Stadionie Narodowym! Ten komentarz mówi wszystko

Trener Raubo zdradził swój wielki sekret | Andrzej Kostyra

“Lukas TV” i Kamil Kossakowski zmierzyli się w szalonej walce trzech na pierwszej edycji. Wtedy obok nich wystąpił jeszcze Sebastian “Bunio” Szabunio. Jako pierwszy z walki odpadł Kossakowski, który na kilka dni przed galą zastąpił w starciu Łukasza “Yoczooka” Walaszka. Disco-polowiec i tiktoker pokazał się jednak ze świetnej strony. Rywale atakowali go we dwóch, a potrafił im oddawać i w pewnych momentach nawet zagrozić. Ostatecznie starcie zwyciężył Łukasz Wdowiak. Ten werdykt nie spodobał się jednak wszystkim. Podczas HIGH League 3 dojdzie do zasłużonego rewanżu!

Oniemieliśmy, gdy dowiedzieliśmy się, jakie wykształcenie ma Jan Błachowicz! Wielu by go o to nie posądziło, Cieszyński Książę ma fach w ręku

“Lukas TV” zasłynął jako najpopularniejszy prankster w Polsce. Na YouTubie obserwuje go prawie milion subskrybentów. Jego filmy zyskały ponad 200 milionów wyświetleń. Nagrywał też piosenki, napisał książkę. W ostatnim czasie skupił się przede wszystkim na treningach MMA! Jego rywal, Kamil Kossakowski, to jeden z najpopularniejszych polskich tiktokerów i disco-polowców. Jest liderem zespołu DiscoBoys i autorem takich hitów jak “Niebieskie oczy” czy “Zarąbista.

Mariusz Pudzianowski pokazał, jak należy spędzać majówkę! Takim towarzystwem niewielu by pogardziło

HIGH League 3 karta walk kto walczy na gali HIGH League 3?

  • Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
  • Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
  • Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
  • Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
  • Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze