Mateusz Gamrot

i

Autor: Diego Ribas/ZUMA PRESS/FORUM Mateusz Gamrot

Wyjątkowa przepowiednia legendarnego Khabiba Nurmagomedova dla Mateusza Gamrota. Wiemy, co powiedział mu po walce

2022-06-26 13:24

Udało się! Mateusz Gamrot (32 l.) w nocy z soboty na niedzielę stoczył pierwszą walkę wieczoru w organizacji UFC. Polak jest doceniany przez szefów największej federacji MMA na świecie i udowodnił, że jak najbardziej słusznie. Arman Carukjan postawił twarde warunki, ale przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Po walce Polaka zaczepił Khabib Nurmagomedov. Wiemy, co powiedział Gamrotowi po jego zwycięstwie w pierwszej walce wieczoru.

Czy może być większe wyróżnienie niż pierwsza walka wieczoru oglądana spod klatki przez legendarnego wojownika, a następnie zebranie od niego pochwał? Khabib Nurmagomedov pojawił się na gali UFC w Las Vegas. W walce wieczoru Mateusz Gamrot mierzył się z Armanem Tsarukyanem i wygrał to starcie po decyzji sędziów.

UFC: Mateusz Gamrot rozmawiał po walce z Khabibem Nurmagomedovem

"Gamer" nie ukrywał gigantycznej radości. Po pojedynku, który na początku nie szedł po myśli Polaka (przegrał na kartach sędziowskich dwie pierwsze rundy, wygrał ostatnie trzy), rzucił się w ramiona bliskiego kolegi Borysa Mańkowskiego. Po chwili rozmawiał z nim Khabib Nurmagomedov, który gratulował osobiście Gamrotowi.

NIE PRZEGAP! Wielka kasa dla Mateusza Gamrota! UFC nie miało wątpliwości, kolejne wielkie wyróżnienie Polaka

- Khabib pogratulował mi po walce i powiedział, że w przyszłości na pewno spotkam się z Machaczewem. Więc teraz chcę zmierzyć się z Gaethje, a potem z Islamem. Plan jest prosty - mówił na konferencji prasowej Gamrot.

Gamrot rzucił wyzwanie czołowemu zawodnikowi UFC

- Wydaje mi się, że niezależnie, kto wygra, zwycięzca powinien mierzyć się z kimś z czołowej piątki - mówił Gamrot przed walką w rozmowie z "Super Expressem". W oktagonie UFC rzucił wyzwanie. Chciałby mierzyć się z trzecim w rankingu Justinem Gaethjem. Wyróżnienie otrzymał też z rąk szefa UFC Dany White'a. Starcie Gamrot - Carukjan zostało wyróżnione bonusem za walkę wieczoru w wysokości 50 tys dolarów.

NIE PRZEGAP! Co za bitwa Mateusza Gamrota! Heroiczne zwycięstwo z Tsarukyanem! Co to był za bój!

Mateusz Gamrot przed pierwszą walką wieczoru w UFC: To wielkie wyróżnienie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze