Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram Mariusza Pudzianowskiego Mariusz Pudzianowski

Wyszła na jaw tajemnica domu Mariusza Pudzianowskiego! Nie uwierzycie, co ma w swoim domu. Niezwykła rzadkość

2022-05-25 17:13

Mariusz Pudzianowski szykuje się do wielkiego pojedynku na gali KSW 70! Jego przeciwnikiem będzie Michał Materla. Popularny "Pudzian" przygotowywał się do pojedynku nie tylko w swoim klubie, ale także w domu. W posiadłości ma jednak nie tylko siłownię! Nie zgadniesz, co jeszcze ma w domu.

Wniosą wielkie doświadczenie, ogromne serce i jeszcze większą siłę. Walka Mariusza Pudzianowskiego i Michała Materli na KSW 70 gwarantuje ogromne emocje. W klatce spotkają się dwie ikony federacji, którzy na pewno dostarczą fajerwerków. Obaj zapisali się na kartach historii organizacji. Pudzianowski wygrywał jedenaście walk przed czasem i za każdym razem po piekielnie silnych ciosach. Nikt inny z KSW nie ma więcej skończeń przez KO lub TKO niż "Pudzian". Drugi na liście jest... Michał Materla, który ma tylko jeden nokaut mniej. Jeśli powali ciosami najsilniejszego zawodnika MMA na świecie to dogoni go w tej klasyfikacji.

NIE PRZEGAP! Radosław Paczuski przed debiutem na KSW 70: To spełnienie marzeń! Oglądałem KSW zanim zacząłem treningi | KOLOSEUM

KSW 70: Pudzianowski ma w domu... własną klatkę!

Pudzianowski i Materla potrafią też niezwykle szybko nokautować. "Pudzian" dokonał tego ostatnio w 18 s, a rekordem Materli jest 21 s. Lepiej nie mrugać, bo można coś przegapić! Mariusz Pudzianowski przygotowywał się do tego pojedynku nie tylko w swoim klubie treningowym. W jednym z nagrań wideo opowiedział o tym, jakie przyrządy znajdują się w jego domu.

Zobacz także: Mariusz Pudzianowski przestał to ukrywać. Wyjawił, ile tak naprawdę zarabia w KSW. Można się nieźle zdziwić

Nie od dziś wiadomo, że Pudzianowski ma w swoim domu siłownię, z której chętnie korzysta. Dzięki niej z pewnością łatwiej mu utrzymać dobrą formę. Zaskoczeniem dla wielu osób może być fakt, że Pudzianowski ma tam także... klatkę do MMA. Nie brakuje też manekinów, które pozwalają mu wzmocnić przygotowania.

Zobacz, jak wygląda dom Mariusza Pudzianowskiego w galerii poniżej.

Radosław Paczuski przed debiutem na KSW 70!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze