Z Pudzianowskim bił się jak pod dyskoteką! Teraz Słodkiewicz pokona Szostaka na EFM?

2021-04-07 20:02 Mateusz Sobiecki
Radosław Słodkiewicz
Autor: YouTube / ZRZUT EKRANU Radosław Słodkiewicz

W tej walce grzmoty są gwarantowane! Obaj niezwykle silni i jeszcze bardziej charakterni! Już jutro emocjonująca gala organizacji EFM SHOW! Na gali Super Fight w Łodzi zmierzą się dwaj kulturyści – Radosław Słodkiewicz (44 l., 0-1) i Akop Szostak (33 l., 3-3, 1NC). Przegrany może pożegnać się z marzeniami o kolejnych występach w klatce.

– Jak on przegra, to nie ma czego szukać w MMA. Jak ja przegram, też nie mam czego szukać – przyznał w rozmowie z „Super Expressem” Szostak. Dla obu to być albo nie być! Słodkiewicz swój pierwszy pojedynek przegrał, ale do walki z Krystianem Pudzianowskim wchodził bez większych przygotowań. – Było ekscytująco. To niepowtarzalne uczucie – wspomina debiut utytułowany kulturysta, nie ukrywając, że w walce z „młodym Pudzianem”... nic nie umiał. – Poszedłem się bić jak za dzieciaka na dyskotece. Brakowało mi techniki i pomysłu na tę walkę. Teraz umiem dużo więcej! – zapewnia.

Michał Materla odszedł z organizacji KSW! Zdradził, gdzie będzie się bił

Czy to wystarczy, by pokonać Szostaka, który bił się m.in. w KSW i FEN? Po stronie przeciwnika z pewnością będzie stało większe doświadczenie. – Akopa znam od wielu lat i traktuję to jako czysto sportową rywalizację. Ma wiele walk za sobą, więc doświadczenie jest jego atutem, tak jak technika. Ale to duża waga, tu wszystko może się zdarzyć! – mówi Słodkiewicz.

Pewne jest jedno – posypią się grzmoty! W walce wieczoru wystąpi weteran sportów walki Michał Pasternak i doświadczony Maciej „Spartan” Różański. Wcześniej do ringu wejdzie m.in. aspirujący do startów w UFC Daniel Skibiński!

Don Kasjo wyznaje: Poluje na mnie cała POLICJA! To nadgorliwość i nękanie | vlog Andrzeja Kostyry

Gala EFM SHOW odbędzie się w piątek 9 kwietnia! Transmisja PPV tylko na EFMSHOW.tv! Kliknij tutaj i wykup już teraz!

Najnowsze