Marcin Najman

i

Autor: YouTube/ Marcin Najman Official screen Marcin Najman

Co za historia

Zapytaliśmy sztuczną inteligencję, czy Marcin Najman to dobry sportowiec. Efekty były przerażające! Sam o sobie tego nie wie

2023-04-20 17:26

Marcin Najman już niedługo znów ma wystąpić w klatce w swoim kolejnym występie dla jednej z freak-fightowych organizacji. "El Testosteron" jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Postanowiliśmy zapytać sztucznej inteligencji, co wie na temat Najmana i czy uważa go za dobrego sportowca. Nie uwierzysz, czego się o nim dowiedzieliśmy.

Sztuczna inteligencja coraz aktywniej działa w sieci. Internauci wykorzystują ją do przeróżnych celów. AI może być pytane o przeróżne rzeczy i chętnie odpowiada na przeróżne kwestie. Postanowiliśmy sprawdzić, jak sztuczna inteligencja ocenia naszych sportowców. Na pierwszy ogień wypróbowaliśmy, co Chat-GPT będzie wiedział na temat polskiej gwiazdy i celebryty Marcina Najmana. Efekty nas zaskoczyły. Aż trudno uwierzyć, co na temat Marcina Najmana wymyśliła sztuczna inteligencja.

Masażysta Cristiano Ronaldo ujawnia intymne sekrety gwiazdora. Był gotów to zrobić, by zdobyć ich numery

Sztuczna inteligencja o Marcinie Najmanie. Zaskakująca odpowiedź

Postanowiliśmy zapytać AI, co wie o Marcinie Najmanie i czy uważa, że jest dobrym sportowcem. Chat-GPT postanowił... nieźle nakłamać na temat "El Testosterona".

Zdaniem sztucznej inteligencji Najman stoczył w boksie ponad 60 walk i zdobył kilka tytułów mistrza Polski i Europy. Co więcej, rzekomo Najman wygrał swoje pierwsze trzy pojedynki w formule MMA. Przypomnijmy, że pierwsze trzy starcia przegrał i dopiero potem zaczął wygrywać.

Najbardziej zaskakująca teoria sztucznej inteligencji wskazywała na to, że Najman... trenuje zapasy i stał się czołowym przedstawicielem tej dyscypliny. AI pomyliło niemal wszystkie fakty na temat Marcina Najmana. Nie stwierdziło także, że nie ma wiedzy w jakimś temacie, a najzwyczajniej w świecie kłamało.

Zobacz, jak wyglądał młody Marcin Najman. Kliknij w galerię i sprawdź.

Kim jest Marcin Najman?

Marcin Najman przez lata przebijał się do czołówki polskiego show-biznesu i sportu. Niekwestionowanie jest jedną z największych gwiazd, ocierając się o świat celebrytów i sportowców. Przed laty miał okazję walczyć o pas mistrza Polski z Andrzejem Wawrzykiem, ale szybko przegrał to starcie.

Od dłuższego czasu Najman znakomicie odnajduje się w świecie freak-fightów. Już niedługo ma stoczyć kolejny pojedynek. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że kolejne starcie stoczyć ma jeszcze przed wakacjami.

Kibice Lecha mają wielkie problemy. Wykoleił się pociąg! Media podały pilną informację

Najman ostro o skatowaniu nastolatka: To frajerstwo i bestialstwo!

QUIZ: Jak dużo wiesz o osiągnięciach Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego. Ile razy Lewandowski został mistrzem Niemiec?
Najnowsze