PRIME MMA 2: Red vs Kaluski

i

Autor: PRIME MMA PRIME MMA 2: Red vs Kaluski

Niespodziewane informacje!

Zawodnik PRIME "Red" miał udar mózgu?! Wypada z walki! Zaskakujące informacje tydzień przed galą

2022-07-01 14:56

Szokujące informacje pojawiły się na zaledwie tydzień przed galą PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Popularny raper i producent "Red" wypada w ostatniej chwili z pojedynku z Piotrem Kaluskim, znanym też jako "Ochroniarz" z Tindera. "Red" trafił do szpitala. Wstępna diagnoza wykazała prawdopodobieństwo udaru niedokrwiennego mózgu.

Niepokojące wieści napłynęły od Reda, który 9 lipca miał zmierzyć się w debiucie z Piotrem Kałuskim na PRIME 2: Kosmos. Raper po powrocie z treningu źle się poczuł i trafił do szpitala. Jeszcze w środę Red brał udział w programie "Zadyma", w którym było bardzo gorąco między nim, a jego rywalem Piotrem Kałuskim. Popularny "Były Ochroniarz oszusta z Tindera" jednak nie zawalczy z raperem. Powodem jest ciężka sytuacja zdrowotna Ernesta Ivandy.

PRIME MMA 2: Red wypada z walki!

"Wczoraj po treningu, podczas jazdy samochodem poczułem zdrętwienia w rękach i nogach. Silne zawroty głowy spowodowały, iż wylądowałem w szpitalu. Wstępna diagnoza: udar niedokrwienny mózgu, zdrętwienie lewej strony mojego ciała. Zostanę tu około 8 dni. Będę informował na bieżąco o moim stanie zdrowia" - relacjonuje Red.

NIE PRZEGAP! Wstrząsająca relacja Usyka z wojny w Ukrainie! "Tato, dlaczego oni chcą nas zabić?!"

Stifler znokautuje Bombardiera szybciej niż Pudzian? Odważna zapowiedź przed PRIME SHOW MMA

Obecnie trwają poszukiwania zastępstwa dla Piotra Kałuskiego. Pojawiło się już kilka nazwisk, więc najprawdopodobniej jego występ nie jest zagrożony. Druga konferencja przed PRIME 2 odbędzie się już w poniedziałek 4 lipca o godz. 20 w Warszawie.

Kiedy gala PRIME MMA 2?

Kolejna gala PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie Eventim. Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów. PPV jest dostępna na stronie: https://primemma.tv.

NIE PRZEGAP! Szczere wyznanie Adama Kownackiego przed powrotem na ring! To mocno zmieniło jego życie, słowa chwytają za serce

Aktualna karta walk:

  • Norman Parke vs Grzegorz "Szuli" Szulakowski
  • Bombardier vs Stifler
  • Marcin Wrzosek vs Arab
  • Paweł Tyburski vs Soroko
  • Dominika Rybak vs Klaudusiek
  • Kapela vs Skolim
  • Maciej Rataj vs Dzik
  • Mateusz "Milu" Mil vs Mikołaj Jędruszczak
  • Piotr Kaluski vs TBA
Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?
Najnowsze