ZMYSŁOWY taniec OCIEKAJĄCEJ SEKSEM zawodniczki. Wypięła PUPĘ do tysięcy fanów [WIDEO]

2020-08-01 11:21
Valerie Loureda
Autor: Instagram/valerieloureda Valerie Loureda

Wiele wskazuje na to, że gale sportów walki będą powoli wracać do normalności. Promotorzy i organizatorzy przystosowali się do nowych warunków, w jakich przyszło im pracować, dzięki czemu oglądamy coraz więcej wydarzeń tego typu. Do swojej kolejnej walki może szykować się już jedna z najpiękniejszych zawodniczek, Valerie Loureda. Amerykanka uczciła to w dość nietypowy sposób.

O zawodniczce pochodzącej z Miami zaczęło robić się głośno, gdy bardzo szybko dostała szansę w jednej z największych organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Bellator postanowiło zakontraktować młodą Amerykankę i jak na razie włodarze nie mają czego żałować. Po pod względem sportowym Loureda ma się czym pochwalić. W Bellator wygrała dwie walki.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą PARĘ? Zdradziło ich TO ZDJĘCIE

Wielkimi krokami zbliża się jej trzecie starcie. Organizacja ogłosiła niedawno, że 22-latka zmierzy się z Tarą 'Tiny Terror' Graff. Pojedynek będzie miał miejsce 7 sierpnia. Loureda wejdzie wówczas do klatki po ponad roku przerwy. Miała walczyć w styczniu tego roku, ale przytrafiła się jej kontuzja, która uniemożliwiła występ na gali. Louredy teraz raczej nic nie zatrzyma.

Sportowa SEKSBOMBA ma DOŚĆ męskich fanów! Ciągle dostawała zdjęcia penisów

Wyświetl ten post na Instagramie.
people throw shade at what shines Post udostępniony przez Master Valerie Loureda 💋 (@valerieloureda)

Amerykanka pochwaliła się niedawno zmysłowym wideo, które powstało z dość nietypowej okazji. 22-latka poinformowała tym swoich fanów, że zbliżyła się do limitu wagowego kategorii muszej, który wynosi 56,7 kg. Na wspomnianym filmie Loureda prezentuje swoją umięśnioną sylwetkę, ale jednocześnie nie zapomina pochwalić się krągłymi pośladkami, którymi "faluje" przed kamerą. Nagranie zobaczyło ponad sto tysięcy użytkowników Instagrama.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE