Justyna Kowalczyk

i

Autor: SE Justyna Kowalczyk

Wielu nie będzie mogło uwierzyć

39-letnia Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie bez koszulki. Jej ciało naprawdę tak wygląda

2022-12-13 16:07

Justyna Kowalczyk od ładnych kilku lat nie bierze już udziału w zawodach sportowych na najwyższym poziomie. Niezależnie od dyscypliny, wielu zawodników i zawodniczek po zakończeniu profesjonalnej kariery nieco sobie luzuje i pozwala na rozszerzenie diety o niekoniecznie zdrowe produkty. To oczywiście przekłada się na figurę. Jak jest w przypadku multimedalistki olimpijskiej. To, jak wygląda Justyna Kowalczyk bez koszulki, wielu może po prostu onieśmielić!

Justyna Kowalczyk zdecydowanie nie nudzi się na sportowej emeryturze. Regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia z życia prywatnego i wielu fanów jest pod wrażeniem jej aktywności. Po tym, jak zdecydowała się na rozbrat z biegami narciarskimi, oddała się rodzinie - wzięła ślub z alpinistą Kacprem Tekielim i niedługo później para doczekała się ukochanego synka. Dziecko stało się oczkiem w głowie mamy, ale ta nie zamierzała odpuszczać walki o jak najlepszą kondycję. Już niedługo po porodzie wróciła do treningów, a obecnie cała rodzina wyrusza na górskie wycieczki. Należy więc przypuszczać, że wygląd 39-letniej multimedalistki olimpijskiej z Kasiny Wielkiej nie jest dziełem przypadku, a efektem ogromnego wysiłku i wyrzeczeń.

Fani wpadną w osłupienie, gdy zobaczą, co robi Thomas Thurnbichler. Niecodzienne wideo trafiło do sieci

Justyna Kowalczyk haruje bez koszulki

Justyna Kowalczyk nie poszła tropem wielu sportowców, którzy po zakończeniu karier zaczynają przybierać na wadze, a mięśnie zastępuje tłuszcz. Nasza ikona sportu wciąż stara się utrzymać formę i figurę. To wychodzi jej znakomicie. Na Instagramie pojawiła się zabawna fotka z treningu w domu. Była biegaczka narciarska haruje ostro w topie bez koszulki i widać, że jej brzuch wciąż jest bardzo umięśniony. We wszystkim towarzyszy jej synek, który zaciekawiony wygląda z łóżeczka. Trzeba przyznać, że taki wygląd może być powodem zazdrości wielu młodszych Polek.

Pomylili wielkiego rywala Adama Małysza z Robertem Lewandowskim! Wszystko przez jedno zdjęcie Ewy Bilan-Stoch

Justyna Kowalczyk przekazała prawdę o swoim życiu

Niektórym wydaje się, że Justyna Kowalczyk ma mnóstwo wolnego czasu. Nie wszyscy są w stanie pojąć, że da się pogodzić wszystkie obowiązki z powodzeniem. "Justyna, czy Ty w ogóle kiedyś odpoczywasz, oglądasz TV, coś czytasz, siedzisz sobie patrząc w chmury, czy cały czas biegasz, skaczesz, ćwiczysz?" - zapytała ciekawa fanka. Na odpowiedź mistrzyni nie trzeba było długo czekać. "90% czasu zajmuje mi opieka nad maleńkim dzieckiem;) i to z obserwacją chmur niewiele ma wspólnego" - napisała.

To nie był koniec tej wymiany zdań. "Ale widzę, że w tych 90% potrafisz połączyć i opiekę i np. chodzenie po górach. Super! Ty zresztą chyba nie dałabyś rady siedzieć pół dnia przed TV" - komplementowała obserwująca. "Zdarza mi się, dziękuję" - zakończyła Justyna Kowalczyk.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Adam Małysz nowym prezesem PZN

Dawid Kubacki idzie jak burza! Czy Żyła i Stoch zaskoczą w tym sezonie?

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT!

Listen to "KUBACKI W GAZIE, Maroko już wygrało w Katarze" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze