Tylko spójrzcie na to ZDJĘCIE Adama Małysza. Na usta ciśnie się jedno słowo, chwila i ruszyła LAWINA

2021-03-07 16:01 kkn
Adam Małysz
Autor: SE Adam Małysz

Niewiele brakowało aby podczas sobotniego konkursu drużynowego podczas mistrzostw świata reprezentanci Polski sprawili kibicom ogromną radość. Walka o złoto toczyła się do ostatniego skoku, ale biało-czerwoni ostateczne zajęli trzecie miejsce. Mimo wypuszczenia z rąk ogromnej szansy, zawodnicy pękali z radości, co widać było zaraz po konkursie. Adam Małysz po wręczeniu medali opublikował wyjątkowe zdjęcie, na którym widać, że Piotr Żyła, Kamil Stoch, Andrzej Stękała i Dawid Kubacki byli niebywale zadowoleni z dużego sukcesu.

Minione mistrzostw świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie trzeba uznać za udane. Choć żadnemu z Polaków nie udało się stanąć na podium w konkursie indywidualnym na skoczni dużej, biało-czerwoni wracają do domów z dwoma medalami. Furorę zrobił przede wszystkim Piotr Żyła, który niespodziewanie wyrósł na lidera polskiej kadry. To właśnie 34-latek został mistrzem świata na skoczni normalnej, a na dużym obiekcie otarł się o podium. Co więcej, to w dużej mierze dzięki niemu Polacy byli w grze o złoty medal w konkursie drużynowym. Podopieczni Michala Doleżala zostawili serce na skoczni i chartu ducha na pewno nie można im odmówić. Mistrzostwo świata było o krok, ale niestety nieco gorsza próba Dawida Kubackiego w decydującym skoku sprawiła, że biało-czerwoni zdobyli ostatecznie brąz.

Paskudny HEJT na Dawida Kubackiego! Aż przykro się robi, gdy się na to patrzy

A trzeba powiedzieć sobie szczerze, że jeszcze przed sobotnią rywalizacją mówiło się, że każdy medal będzie sukcesem, bo konkursie można było odczuwać lekki niedosyt. Skoczkowie nie rozpamiętywali tego nawet przez chwilę i zaraz po zakończeniu rywalizacji, pokazywali jak bardzo szczęśliwi są z trzeciego miejsca w "drużynówce".

Kamil Stoch ogłosił radosną wiadomość publicznie! Posypały się gratulacje!

Niesamowitą radość widać również na zdjęciu, które na Instagramie opublikował Adam Małysz. Na fotografii legendy polskich skoków narciarskich widzimy uradowanych, a wręcz szalejących z radości zawodników. Na twarzach Piotra Żyły, Andrzeja Stękały, Dawida Kubackiego i Kamila Stocha są szerokie, szczere uśmiechy. I na opisanie tego zdjęcia ciśnie się tylko jedno słowo, które Małysz zawarł w opisie, "szaleństwo". W komentarzach od razu ruszyła lawina gratulacji, a zachwyceni kibice nie szczędzili komplementów swoim ulubieńcom.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze