Adam Małysz

i

Autor: Cyfra Sport Adam Małysz

Musiał to zrobić!

Adam Małysz musiał to zrobić! Stanął przed lustrem i dokonał nagłej zmiany, zdjęcie ujawnia wszystko

2023-03-22 12:20

Adam Małysz postanowił zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Były skoczek narciarski, który pełni funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego przyznał na swoich mediach społecznościowych, że musiał podjąć decyzję w sprawie zmiany swojego wyglądu.

Adam Małysz postanowił podzielić się z fanami swoją nagłą transformacją. Mistrz skoków narciarskich, a także obecny prezes Polskiego Związku Narciarskiego, przyznał na swoich mediach społecznościowych, że przeszedł nagłą transformację i musiał postawić na wielką zmianę. Do wszystkiego się przyznał, mamy zdjęcie.

Adam Małysz pokazał swoją zmianę. Musiał to zrobić, nadszedł najwyższy czas

Nie da się ukryć, że w całej Polsce po długich miesiącach zimna w końcu możemy zacząć oddychać wiosennym powietrzem. Coraz częściej na ulicach zauważyć możemy coraz to większą liczbę ludzi, która rezygnuje z zimowych kurtek i cieszy się zmieniającą się aurą. Na podobny ruch zdecydował się Adam Małysz, który postanowił schować już wszelkie zimowe ubrania w swojej szafie i postawić na nagłą zmianę swojego wyglądu w postaci dobrania sobie nowej garderoby, która będzie lepiej pasować do wiosennego klimatu.

- iosna za oknami, więc czas zmienić troszkę garderobę. Kurtki idą na dno szafy - napisał Adam Małysz na swoich mediach społecznościowych.

Listen on Spreaker.
Najnowsze