Adam Małysz

i

Autor: Instagram/Adam Małysz Adam Małysz

wszystko pokazał

Adam Małysz nieopatrznie ujawnił wielki sekret! Dla wielu to będzie ogromny szok. Tak jest naprawdę, wszystko widać jak na dłoni

2023-01-31 14:04

Oprócz pełnienia funkcji prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, Adam Małysz pojawia się również w roli eksperta skoków narciarskich podczas kolejnych zawodów Pucharu Świata. Podczas konkursów Bad Mitterndorf, "Orzeł z Wisły" miał okazję gościć w studiu "Eurosportu", czym pochwalił się w sieci. Przy okazji ujawnił jeden z sekretów telewizji. Dla wielu fanów to będzie szok.

Po tym, jak Adam Małysz zakończył swoją sportową karierę kwestią czasu było, zanim "Orzeł z Wisły" zostanie jednym z ekspertów, którzy pojawiają się w studiu podczas kolejnych zawodów. Oprócz wielu anegdot oraz fachowych opinii, obecny prezes Polskiego Związku Narciarskiego komentuje również to, co dzieje się w czasie kolejnych startów, jak miało to miejsce chociażby podczas niesprawiedliwych zawodów w Zakopanem. Przy swojej ostatniej wizycie w studiu "Eurosportu", Adam Małysz ujawnił jedną z tajemnic telewizji. 

Wielu fanów przeżyje szok po tym, co pokazał Adam Małysz! Wielka tajemnica ujawniona, tak to wygląda naprawdę

- W oczekiwaniu na niedzielny konkurs lotów w Bad Mitterndorf ☺️ Właśnie rozpoczynają się kwalifikacje ? Ja będę śledził przebieg zawodów ze studia w Warszawie - napisał na Instagramie "Orzeł z Wisły", pokazując zdjęcie z siedziby stacji. Tuż za plecami Adama Małysza znajdowało się studio, w którym odbywa się transmisja, a to mogło zszokować wielu fanów skoków narciarskich. 

Adam Małysz nieopatrznie ujawnił wielki sekret! Dla wielu to będzie ogromny szok. Tak jest naprawdę, wszystko widać jak na dłoni

W telewizji bowiem możemy zobaczyć prowadzących i zaproszonych gości w pięknym, przestronnym i kolorowym studiu. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna, o czym wiele osób mogło nie mieć pojęcia. Pomieszczenie, w którym odbywa się nagranie jest bowiem jednym, wielkim greenscreenem, a wszystko to, co widzimy na ekranie jest po prostu wizualizacją dodaną w czasie rzeczywistym przez pracowników studia. 

Zobaczcie, jak mieszka Adam Małysz, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Chciałbyś zobaczyć Adama Małysza w Tańcu z Gwiazdami?
Listen on Spreaker.
Najnowsze