Adam Małysz powiedział o wyniku meczu Polaków ze Szwecją! Mistrz nie ma wątpliwości, jasne stanowisko

2021-06-23 15:22
Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Adam Małysz postanowił zabrać głos w sprawie meczu reprezentacji Polski ze Szwecją. Polacy grają o swoją przyszłość w trakcie czempionatu Europy, a były mistrz świata w skokach narciarskich postanowił powiedzieć, czy jego zdaniem, Biało-Czerwoni będą w stanie pokonać reprezentację "Trzech Koron". Słowa skoczka obiły się wielkim echem w mediach, a kibice mają nadzieję, że przewidywania medalisty olimpijskiego się zrealizują.

Adam Małysz postanowił zabrać głos w sprawie meczu Polaków ze Szwedami na mistrzostwach Europy. Mimo że sportowiec jest specjalistą w skokach narciarskich, którym poświęcił całość zawodowej kariery, to jest wielkim kibicem piłki nożnej i śledzi poczynania drużyny Paulo Sousy na Euro 2020. Skoczek postanowił powiedzieć, czy jego zdaniem reprezentacja narodowa będzie w stanie pokonać Szwedów i kontynuować swoją karierę w trakcie czempionatu Starego Kontynentu.

Adam Małysz powiedział o reprezentacji Polski. Ważne słowa skoczka

Legenda polskich sportów zimowych kojarzona jest głównie ze skocznią i skokami, ale okazuje się, że w wolnym czasie bardzo lubi śledzić los reprezentacji Polski w piłkę nożną. Skoczek jeszcze tydzień temu wstawiał zdjęcie, jak ogląda mecz Polaków ze Słowakami. Tamto starcie nie było jednak udane, drużyna przegrała 1-2 i wielu fanów zwątpiło w dalsze powodzenie drużyny narodowej. Na całe szczęście, kadra Paulo Sousy zremisowała z Hiszpanią i wróciła sobie szanse na dalszą przygodę na Euro 2020. Adam Małysz postanowił zabrać głos przed samym meczem i powiedzieć, czy jego zdaniem, "Biało-Czerwoni" dadzą radę pokonać Szwedów. Aby zobaczyć, co powiedział Małysz o reprezentacji Polski przed meczem ze Szwecją, przejdź do galerii poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE