Adam Małysz wyjawił, gdzie chce wracać co rok. Niektórzy będą mocno zdziwieni [ZDJĘCIA]

2020-04-03 14:47 PO
Małysz: to był lot życia !
Autor: Akpa Małysz: to był lot życia !

Choć w dobie epidemii koronawirusa trudno planować jakiekolwiek wakacyjne wyjazdy, Adam Małysz oddaje się marzeniom. „Orzeł z Wisły” wyjawił, który kraj jest jego ulubionym, jeśli chodzi o wyjazdy wypoczynkowe. Chodzi o Turcję.

Jako czynny skoczek Adam Małysz podróżował głównie po zimowych miejscach. Po zakończeniu kariery niewiele się zmieniło, bo Małysz podróżuje razem ze skoczkami na kolejne Puchary Świata. Wakacje są dla Małysza jednak czasem relaksu i odpoczynku. Lubi go spędzać ciepłe kraje, a ostatnio upodobał sobie gorącą i słoneczną Turcję. Pytanie jednak, czy w czasie koronawirusa będzie mógł gdziekolwiek polecieć. Jeśli tak, możemy być pewni, że postawi właśnie na ukochaną Turcję. A oto co Małysz napisał o swoim ulubionym wakacyjnym zakątku.

Lewandowscy przekazali ogromną kwotę szpitalowi! Wiemy, która placówka dostała pieniądze

Cieszę się, że zostawiliście tak liczne komentarze pod poprzednim postem. Bardzo interesowały mnie preferencje podróżnicze moich obserwatorów. Niektórzy z was odgadli, który z krajów jest moim ulubionym, jeśli chodzi o wypoczynek. Oczywiście, bardzo lubię podróżować i każde miejsce jest na swój sposób magiczne. Jednakże tym krajem, do którego wracałbym co rok, aby zaznać relaksu jest... TURCJA” - napisał na Instagramie Małysz.

Belgowie chcą zakończyć sezon, UEFA POTĘPIA te plany. Grozi wykluczeniem z pucharów!