Piotr Żyła

i

Autor: ART SERVICE Piotr Żyła

Jest forma

Aż musieliśmy przysiąść, gdy zobaczyliśmy, jak naprawdę wygląda ciało 36-letniego Piotra Żyły. Na zdjęciu jego ukochanej widać każdy szczegół

2023-08-11 9:50

Lato jest jednym z głównych okresów przygotowawczych dla skoczków narciarskich. Trenerzy nakładają wówczas na zawodników spore obciążenia i ćwiczenia nie należą do najłatwiejszych. Dlatego i odpoczynek jest mile widziany, bo nie można przesadzić z treningami. Chwilę dla siebie dostał teraz Piotr Żyła, który wraz z partnerką udał się na wakacje, gdzie odsłonił wysportowane ciało.

Polscy skoczkowie narciarscy przygotowują się do kolejnego zimowego sezonu. Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła w treningu są już od kilku dobrych tygodni i prawdopodobnie najtrudniejszy okres mają za sobą. Początek przygotowań to zawsze praca nad siłą fizyczną, co potrafi być męczące. W dodatku niedawno wystartował cykl Letniego Grand Prix, który w miniony weekend zagościł do Szczyrku.

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?

Żyła pokazał ciało. Jego sylwetka robi wrażenie

Ten udany był przede wszystkim dla Piotra Żyły. 36-latek dwukrotnie stanął na podium zawodów, z czego w drugim konkursie okazał się najlepszy i mógł cieszyć się z wygranej. Po udanym weekendzie skoczek narciarski wraz ze swoją partnerką, Marceliną Ziętek postanowili się udać na urlop. Jak wynika z oznaczeń w postach ukochanej Żyły, para postawiła na wypoczynek we Włoszech.

Marcelina Ziętek odsłoniła swoje piękne oblicze! Kiedy patrzy się na ciało 26-letniej gwiazdy można odpłynąć!

Marcelina Ziętek chętnie chwali się zdjęciami z wyjazdu. Jedno z nich pokazuje Piotra Żyłę kopiącego dół na plaży. Skoczek ma w rękach szpadel i wykopał solidny dół, w którym stoi do połowy. W dodatku Żyła chwali się świetną formą, bo muskulatura reprezentanta Polski może robić spore wrażenie. - Odpowiedni sprzęt to podstawa - opisała fotografię Marcelina Ziętek.

Piotr Żyła

i

Autor: Instagram/marceepan Piotr Żyła
Piękne słowa Ołeksandra Usyku o pięściarzu z polskim obywatelstwem!
Najnowsze