Brutalna szczerość Piotra Żyły! Przy okazji urodzin skoczek poruszył temat... śmierci

2022-01-17 10:27
Piotr Żyła
Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

W trwającym sezonie polscy skoczkowie narciarscy przeżywają duży kryzys. Wyjątkiem nie jest Piotr Żyła, który również notuje słabsze wyniki, choć wydaje się, że jego forma jest najstabilniejsza. W niedzielę obchodził on już 35. urodziny i w bardzo nietypowy odpowiedział na życzenia, złożone mu przez jednego z kolegów z kadry, Stefana Hulę.

Piotr Żyła jest jednym z niewielu polskich skoczków, którzy trzymają w miarę stabilną formę. Nie oznacza to jednak, że skacze tak, jak nas do tego przyzwyczaił choćby w poprzednim sezonie, gdy zdobywał złoty medal mistrzostw świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie. Piotr Żyła nie traci jednak dobrego humoru, z tego jest bowiem znany i wielu fanów uwielbia go właśnie za nietypowy styl bycia. Niestety, czas leci nieubłaganie i trudno powiedzieć, jak długo będziemy mogli cieszyć się skokami Piotra Żyły, ponieważ w niedzielę 16 stycznia skończył on już 35 lat. Po zakończeniu konkursu indywidualnego „Wiewiór” mógł przemówić to kibiców zebranych na skoczni.

Wojciech Fortuna o formie polskich skoczków. Zaskakująca opinia nt. Stocha i Kubackiego

Piotr Żyła rozbrajająco szczerze o sobie

Piotr Żyła słynie z nietypowych wypowiedzi przed kamerami i nie inaczej było przy okazji przemówienia z okazji urodzin. – Jestem zadowolony, fajna impreza. Mówiłem, że kto chce niech przyjdzie na moje urodziny. No i przyszli – żartował Piotr Żyła w rozmowie z TVP Sport. Życzenia urodzinowe 35-latkowi złożyli także koledzy z kadry. Stefan Hula podobno życzył „Wiewiórowi”, aby ten nigdy się nie zmieniał. Żyła skomentował to z brutalną szczerością.

Justyna Żyła pochwaliła się, jak zaczęła niedzielę. Fani nie mogli się powstrzymać, wytknęli jej jeden szczegół, który przyćmił zdjęcie

Ja i tak się nie zmienię. Głupi jestem i głupi umrę – wystrzelił w swoim stylu Piotr Żyła. Polak miał okazję zrobić sobie urodzinowy prezent w postaci dobrego wyniku na skoczni w Zakopanem, słynnej Wielkiej Krokwi, to się jednak nie udało. 35-latek był dopiero 17., choć to i tak najlepszy wynik ze wszystkich polskich zawodników startujących w tych zawodach.

Sonda
Czy Michal Doleżal powinien dalej pracować z polskimi skoczkami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze