Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Córka Adama Małysza zadziwiła fanów. Pokazała nieprawdopodobne widoki, nie będziecie mogli uwierzyć

2022-01-18 13:42

Córka Adama Małysza postanowiła zaskoczyć swoich fanów na Instagramie. Karolina Małysz, która już wielokrotnie wzbudzała emocje wśród kibiców sportów zimowych, tym razem postanowiła zadziwić wyjątkowo ciekawym zdjęciem. Trzeba przyznać, że takie widoki to rzadkość! Sama Karolina Małysz nie mogła ukryć zdziwienia.

Karolina Małysz postanowiła zaskoczyć swoich fanów dość niecodzienną publikacją. Córka Adama Małysza wzbudzała już wielką ciekawość swoim związkiem, ślubem, zdjęciami z podróży, ale tym razem, potomkini legendy pokazała niecodzienny widok z Krakowa. Jak sama przyznaje, sama była mocno zadziwiona, gdy to zobaczyła.

Adam Małysz nie owijał w bawełnę. Niepokojące słowa legendy, jest się o co martwić

Karolina Małysz zadziwiała fanów. Żyli jej życiem prywatnym

O tym, że niełatwo być córką znanego skoczka narciarskiego, Karolina Małysz przekonywała się wielokrotnie. Jak sama przyznawała w kilku wywiadach, już od najmłodszych lat była wystawiona na aparaty mediów i miłośników ojca, którzy interesowali się życiem prywatnym legendy skoków. Nie inaczej jest dzisiaj, a ślub córki gwiazdora można uznać jako jeden z najgłośniejszych w show-biznesie w 2021 roku. Sama Małysz od tego czasu raczej ucichła i pokazywała wyłącznie zdjęcia z podróży poślubnej w Meksyku. Tym razem jednak uraczyła swoich widzów zdjęciem z Krakowa, z widokiem, który ją niezwykle poruszył. Nie mogła ukryć zadziwienia tym, co widzi.

Tragiczne informacje z samego rana. Nie żyje wielka legenda Realu Madryt, mamy oficjalny komunikat klubu

Aby zobaczyć zdjęcia ze ślubu Karoliny Małysz, przejdź do galerii poniżej

Karolina Małysz zadziwiona tym, co wydarzyło się w Krakowie. Wszystko pokazała

Nie jest tajemnicą, że wczoraj na terenie całej Polski widoczne były burze i zawieje. Okazuje się, że niebo nad Krakowem wyglądało wtedy niczym z bajki, albo snu. Córka skoczka mogła zrobić tylko jedno i podzieliła się swoim zdjęciem z grodu Kraka.

- Zdjęcia nie oddają tego w pełni, jak wygląda teraz niebo nad Krakowem - podpisała fotografię córka najpopularniejszego skoczka narciarskiego w Polsce.

Karolina Małysz

i

Autor: instagram.com/karolinamalysz
Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Adam Małysz o problemach Kamila Stocha "To go przygniotło"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze