Coś NIEPOKOJĄCEGO stało się z Kamilem Stochem. Oto dowód. Ciężkie chwile mistrza

2021-02-27 22:20 kkn
Kamil Stoch
Autor: SE Kamil Stoch

Na pewno nie tak Kamil Stoch wyobrażał sobie występ na kolejnych mistrzostwach świata w swojej karierze. Trzykrotny mistrz olimpijski w ostatnich dniach dawał sygnały, że może być jednym z kandydatów do medalu na skoczni normalnej. W sobotni wieczór wszystko się jednak posypało i Stoch znów zaprezentował się słabo. Co zaskakujące, stracił przewagę nawet w swoim najmocniejszym elemencie.

Prawdziwą huśtawkę nastrojów przeżywa utytułowany zawodnik z Zębu. Stoch w obecnym sezonie potrafi zachwycić, ale jednocześnie potrafi zaprezentować się poniżej oczekiwań. Choćby w Turnieju Czterech Skoczni wręcz zdemolował rywali, aby niewiele później w Zakopanem skakać w zasadzie przeciętnie. Jednak ostatnie dni dawały nadzieję, że Stoch ponownie zachwyci, bo i w Rasnovie i na skoczni w Oberstdorfie osiągał całkiem niezłe rezultaty i był w czołówce.

Chwile GROZY Kamila Stocha! Jak on to ustał?! To byłby BOLESNY upadek

Jasna DEKLARACJA Kamila Stocha. Jest tego całkowicie PEWNY, jest tylko jeden SZCZEGÓŁ.

Pierwszym niepokojącym sygnałem na mistrzostwach świata była seria próbna przed konkursem na normalnej skoczni. Stoch zajął odległą lokatę i to samo stało się już w rywalizacji. W pierwszej serii Polak osiągnął 96 metrów, podczas gdy najlepsi zawodnicy szybowali ponad 100 metrów. W drugiej serii wylądował w tym samym miejscu i zajął lokatę w trzeciej dziesiątce.

Czyste SZALEŃSTWO Piotra Żyły! KRZYKI, wycie i śmiech. Zdradził, że się NAŻŁOPAŁ

Co jednak zwraca uwagę najbardziej, to niepokojące niskie noty za styl. Stoch w tym elemencie był zawsze perfekcyjny, ale w Oberstdorfie stał się po prostu przeciętny. W pierwszej serii z not sędziowskich uzbierał w sumie 52,5 punktu, a po drugim skoku zaledwie 50,5 punktu. A najwyższa nota jaką otrzymał to 18. Dla porównania w Rasnovie nie otrzymał za styl mniej niż w sumie 57 punktów. Nie tylko odległość była słaba, ale również w swoim najmocniejszym punkcie Stoch mocno zawiódł.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze