Nie uwierzycie, co Dawid Kubacki spakował do walizki. Prawdziwy HIT, tego jeszcze nie było!

2021-02-24 21:10 kkn
Dawid Kubacki
Autor: SE Dawid Kubacki

Dawid Kubacki będzie jednym z faworytów mistrzostw świata w Oberstdorfie. Reprezentant Polski będzie bronił wszak tytułu sprzed dwóch lat, który wywalczył w Seefeld. Biało-czerwona kadra w Niemczech spędzi dość sporo czasu, bo konkursy rozbito na dwa weekendy. Dlatego też wolny czas będzie trzeba sobie jakoś umilić. Na nietypowy pomysł wpadł właśnie Kubacki, który postanowił do Oberstdorfu zabrać dodatkowy bagaż.

Dawid Kubacki już niejednokrotnie pokazał, że potrafi wbić się z formą w najważniejszym momencie sezonu. Ostatnio można było mieć pewne zastrzeżenia co do jego skoków podczas zawodów Pucharu Świata, ale w próbie generalnej przed mistrzostwami świata, spisywał się już całkiem nieźle. Bo próby w Rasnovie można uznać za naprawdę dobre. Kubacki przed dwoma laty na skoczni normalniej wywalczył tytuł mistrza świata i zapewne znów będzie chciał, aby na jego szyi zawisł złoty medal. Treningi w Oberstdorfie potwierdziły, że Kubacki może być jednym z faworytów sobotniego konkursu.

Zobacz: Zdenerwowany Adam Małysz ZRUGAŁ polską zawodniczkę. Miarka się przebrała, mocno PRZESADZIŁA

Polak w dwóch środowych seriach treningowych poszybował na odległość 101 metrów oraz 98,5 m. Dało mu to odpowiednio szóstą i siódmą lokatę. - Pierwszy skok treningowy był bardzo mocno spóźniony, ale mimo to nawet "poleciało" i to jest pocieszające. Drugi był w porządku, ale bez błysku. Rezerwy na pewno są - powiedział Kubacki cytowany przez portal SportoweFakty WP. Przed zawodnikami jeszcze wiele skoków i dość sporo dni w Oberstdorfie.

Wielka awantura rozpętała się u Kamila Stocha. Padały niewybaczalne słowa. Straszne doświadczenie

Kubacki ma jednak sposób na zabicie wolnego czasu, którego tak naprawdę nie będzie wiele. Do Niemiec postanowił zabrać... zdalnie sterowane zabawki, a konkretnie samochód i helikopter. - Takie sprzęty, którymi mogę latać nie naruszając przepisów. Pogoda jest, więc jak będzie trochę czasu, to się nimi pobawię - wyjawił Kubacki. Oby nie tylko zabawa tym sprzętem sprawiła skoczkowi wielką frajdę na tych mistrzostwach.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze