Podopieczny Horngachera POGROZIŁ Polakom! Prawdziwy pokaz siły. Będą OGROMNE nerwy

2021-02-24 16:27 kkn
Markus Eisenbichler
Autor: Cyfra Sport Markus Eisenbichler

Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym pomału nabierają rozpędu. Polscy kibice bacznie obserwować będą przede wszystkim zmagania skoczków narciarskich, którzy w środowe popołudnie po raz pierwszy mieli okazję przetestować normalny obiekt w Oberstdorfie. Wyniki treningów pokazują, że w konkursach szykuje się zacięta rywalizacja, a pokaz siły dał Markus Eisenbichler.

W ostatnim czasie Stefan Horngacher i jego zawodnicy nie mieli zbyt wielkich powodów do radości. Niemcy w konkursach Pucharu Świata prezentowali się bowiem słabo, albo bardzo słabo. Nie było to zbyt optymistyczną prognozą przed mistrzostwami świata w Oberstdorfie. Brak jakiegokolwiek medalu dla reprezentanta gospodarzy byłby ogromnym zawodem dla kibiców i całej federacji. Dlatego Niemcy z pewną dozą niepokoju mogli podchodzić do najbliższych konkursów na mistrzostwach.

Adam Małysz jest już na skraju wytrzymałości. Stracone wielkie pieniądze. To strasznie boli!

Jasna DEKLARACJA Kamila Stocha. Jest tego całkowicie PEWNY, jest tylko jeden SZCZEGÓŁ.

Ale po pierwszych treningach na normalnym obiekcie w Oberstdorfie optymizm może wrócić. O swoich dużych możliwościach postanowił przypomnieć Markus Eisenbichler. Lider niemieckiej kadry zdominował dwie serie treningowe, w których skoczył 104,5 metra oraz 101,5 metra. Pokazuje to jedynie, że Eisenbichler może być jednym z faworytów do złota.

Są nowe informacje o polskich skoczkach. Było ogromne zamieszanie, kibice muszą o tym usłyszeć

W konkursie szykują się jednak ogromne emocje, bo wielu zawodników lądowało w bardzo podobnych okolicach i o sukcesie albo porażce, mogą decydować ułamki punktów. Najregularniej z Polaków skakał Dawid Kubacki. Obrońca tytułu zajął 6. i 7. miejsce. Kamil Stoch natomiast w pierwszym treningu był 14., a chwilę później udało mu się uplasować na 8. miejscu.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze