Są nowe informacje o polskich skoczkach. Było ogromne zamieszanie, kibice muszą o tym usłyszeć

2021-02-24 12:35 PM
Kamil Stoch
Autor: SE Kamil Stoch

W środę 24 lutego ruszają przygotowania skoczków do pierwszych zawodów mistrzostw świata w Oberstdorfie. Przed treningiem na skoczni normalnej wszyscy zawodnicy musieli jednak przejść testy na obecność koronawirusa, które podczas całej imprezy będą przeprowadzane niezwykle często. Na szczęście tym razem obyło się bez większych komplikacji, a wszyscy nasi zawodnicy otrzymali negatywne wyniki.

O tym, jak wiele zamieszania mogą spowodować testy na koronawirusa, mogliśmy przekonać się przed Turniejem Czterech Skoczni, gdy nieomal nie wykluczono naszych zawodników z powodu niepewnego wyniku testu u Klemensa Murańki. Teraz w Oberstdorfie może być nie lepiej, ponieważ testy będą przeprowadzane bardzo często i regularnie, bo aż co dwa dni.

Kibice nie dawali spokoju polskiej skoczkini! Kinga Rajda OFIARĄ paskudnego HEJTU

Mocne słowa Doleżala o formie Stocha i Żyły. Padło ważne słowo

Na szczęście pierwsze wyniki naszych zawodników okazały się być negatywne, o czym na Twitterze poinformował portal Skaczemy.pl. To dobra wiadomość przed środowymi treningami, które rozpoczną się o godzinie 14:00. Kolejne zostały zaplanowane na czwartek, natomiast w piątek odbędą się kwalifikacje, w których udział weźmie aż pięciu Polaków.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze