Piotr Żyła, Dawid Kubacki

i

Autor: SE, Cyfra Sport Dawid Kubacki powiedział, co naprawdę myśli o Piotrku Żyle

Dawid Kubacki powiedział, co naprawdę myśli o Piotrze Żyle! Te słowa nie przejdą bez echa, wszystko przez Wojewódzkiego

2022-04-27 8:49

Kiedy Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu Dawida Kubackiego, jednego z liderów reprezentacji Polski oraz brązowego medalistę igrzysk w Pekinie można było się spodziewać, że z programu "Króla TVN-u" dowiemy się wielu ciekawych rzeczy o polskich skoczku i tak też się stało. Dziennikarz poruszył w rozmowie z Kubackim m.in. temat Piotra Żyły i skoczek szybko wyznał, co naprawdę myśli o swoim koledze z kadry. Te słowa nie przejdą bez echa.

Po zakończeniu sezonu 2021/22 Pucharu Świata w skokach narciarskich, Biało-czerwoni mają wreszcie trochę czasu dla siebie zanim zaczną przygotowywać się do kolejnej kampanii pod okiem nowego trenera polskiej kadry, Thomasa Thurnbichlera. Dawid Kubacki postanowił w tym czasie skorzystać z zaproszenia Kuby Wojewódzkiego i pojawił się w jego programie. Jak można było się spodziewać, u "Króla TVN-u" nie zabrakło nietuzinkowych pytań oraz wyznań, które w innych okolicznościach mogłyby nie ujrzeć światła dziennego. Jednym z nich z pewnością są szczere słowa Dawida Kubackiego o Piotrku Żyle. Jeden z liderów Biało-czerwonych nie krył się ze swoją opinią.

To koniec! Justyna Kowalczyk musi już zamknąć ten rozdział. Czekają ją prawdziwe męczarnie

Dawid Kubacki szczerze o Piotrku Żyle! Skoczek powiedział, co naprawdę myśli o swoim koledze z kadry. Wszystko przez Kubę Wojewódzkiego

Wszystko zaczęło się od stwierdzenia Wojewódzkiego, że Piotr Żyła powinien otrzymać swój własny program w telewizji. - Ja go znam na co dzień. Nie wiem, czy ktoś by wytrzymał taki program - skwitował sposób bycia Żyły Dawid Kubacki w programie Kuby Wojewódzkiego. To jednak nie koniec, bowiem "Król TVN-u" szybko podchwycił wypowiedz skoczka i postanowił zgłębić ten temat.

Kamil Glik potrzebuje pomocy! Reprezentant Polski nie miał wyjścia, musiał zwrócić się do fanów z wielką prośbą

Zobaczcie, jak Dawid Kubacki wyglądał w dzieciństwie, zaglądając do galerii zdjęć poniżej

Wojewódzki zapytał Dawida Kubackiego o Piotra Żyłę. Te słowa nie przejdą bez echa, skoczek z niczym się nie krył

Przy okazji polski skoczek zdradził kulisy wyjazdów z Piotrkiem Żyłą na obozy oraz kolejne zawody, ujawniając jak wygląda praca z Żyłą oraz to, czego nie widzą fani. - On jest nieobliczalny swoją osobowością i zachowaniem. Ostatnio był u ciebie w programie z gitarą. On tę gitarę męczy na obozach wszystkich... Więc jak masz pokój obok niego, to od 6-7 rano do 11 wieczór tak jest non stop - wyznał uśmiechając się Dawid Kubacki zdradzając przy tym, jak wygląda codzienna praca z Piotrkiem Żyłą. 

Niewiarygodne, jak Artur Szpilka wygląda przed swoją walką w KSW! Spadniecie z krzesła po zobaczeniu formy pięściarza. Po prostu WOW

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Najnowsze