Kamil Glik

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Glik

Kamil Glik potrzebuje pomocy! Reprezentant Polski nie miał wyjścia, musiał zwrócić się do fanów z wielką prośbą

2022-04-27 7:13

Kamil Glik bez dwóch zdań jest jednym z tych piłkarzy reprezentacji Polski, którzy mogą pochwalić się największą sympatią wśród fanów. Obrońca Biało-czerwonych jeszcze niedawno znalazł się na ustach wszystkich, kiedy postanowił pomóc uciekającym przed wojną Ukraińcom, a teraz sam zwrócił się do swoich fanów z prośbą o pomoc. Kamil Glik nie miał innego wyjścia, potrzebował fachowej porady.

W reprezentacji Polski nie brakuje zawodników, którzy uchodzą za jednych z najważniejszych i mogą pochwalić się ogromnym szacunkiem ze strony fanów, którzy nie wyobrażają sobie kadry Biało-czerwonych bez nich. Oprócz Roberta Lewandowskiego, do tego grona bez dwóch zdań zalicza się również Kamil Glik. Obrońca reprezentujący na co dzień barwy włoskiego Benevento Calcio niejednokrotnie udowadniał już, że ma charyzmę prawdziwego lidera, a poza murawą Glik udowadnia, że jest wspaniałym człowiekiem - o czym świadczą chociażby jego gesty skierowane w stronę Ukraińców dotkniętych wojną. Teraz jednak defensor polskiej kadry sam postanowił zwrócić się do swoich fanów z prośbą o pomoc.

Reprezentant Polski pod ostrzałem! Skandaliczny plakat z jego udziałem, oberwało mu się za wszystkie czasy

Kamil Glik zwrócił się do swoich fanów z wielką prośbą. Potrzebuje fachowej porady

Wielu fanów piłki nożnej często zapomina, że profesjonalni piłkarze to również tylko ludzie, którzy nie muszą się znać na wszystkim i czasem potrzebują pomocy w kwestiach, które nie są im na co dzień bliskie. Tak jest właśnie w tym wypadku. Kamil Glik postanowił zwrócić się do internautów z prośbą o pomoc za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Obrońca reprezentacji Polski, jak sam przyznał, kompletnie się na tym nie zna. 

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV pokazał się ze swoją partnerką po raz pierwszy publicznie! Wiemy, jak wygląda matka jego dziecka

Sprawdźcie, jakie wykształcenie ma Kamil Glik, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej

Kamil Glik szuka pomocy w sieci. Nie miał wyjścia, kompletnie się na tym nie zna. Piłkarz reprezentacji Polski potrzebuje porady

O co dokładnie chodzi? O rower. Kamil Glik przyznał, że nie wie zbyt wiele na ten temat i woli poradzić się kogoś, komu temat jest znacznie bliższy. - Ludziska, doradzcie prosze gdzie kupic i jaki model roweru najlepszy waszym zdaniem? Totalnie się na tym nie znam (pis. oryginalna) - zwrócił się z prośbą o pomoc Glik za pośrednictwem swojego Instagrama. Konto reprezentanta Polski tylko na Instagramie obserwuje ponad 384 tysiące fanów, więc można spodziewać się, że defensor otrzyma fachową pomoc w tym zakresie. 

To koniec! Justyna Kowalczyk musi już zamknąć ten rozdział. Czekają ją prawdziwe męczarnie

Kamil Glik poprosił o pomoc

i

Autor: Instagram/ kamilglik25 screen Kamil Glik poprosił o pomoc
Sonda
Czy Kamil Glik to najlepszy polski obrońca?
Najnowsze