Sebastian Szymański

i

Autor: Marcin Gadomski / SE Sebastian Szymański

Reprezentant Polski pod ostrzałem! Skandaliczny plakat z jego udziałem, oberwało mu się za wszystkie czasy

2022-04-25 12:42

Od czasu wybuchu wojny na Ukrainie wywołanej przez Rosję i reżim Władimira Putina, w Polsce rozpoczęła się dyskusja, czy zawodnicy Biało-czerwonych, którzy grają dla klubów państwa agresora, powinni w ogóle być powoływani do reprezentacji. Dużo na ten temat mówiło się przede wszystkim w kontekście Sebastiana Szymańskiego, który dalej gra dla Dinama Moskwa. Przed ostatnim meczem rosyjskiej drużyny okropnie mu się oberwało. Wszystko przed pewien plakat.

Już w pierwszych dniach wojny na Ukrainie, a co za tym idzie po najeździe Rosji na naszego wschodniego sąsiada kibice reprezentacji Polski zaczęli żywo dyskutować nad przyszłością zawodników, którzy na co dzień występują lub występowali wtedy w rosyjskich klubach. Ogromne wrażenie na fanach polskiej kadry zrobił Grzegorz Krychowiak, który nie tylko przeniósł się do AEK'u Ateny, ale również miał namawiać do odejścia z Krasnodaru innych zawodników. W jego ślady niestety nie poszedł Sebastian Szymański, który w dalszym ciągu występuje w Dinamie Moskwa. Ta decyzja reprezentanta Polski spotkała się z wielkim oburzeniem kibiców z Polski, podobnie jak to, że Szymański znalazł się na plakacie, który zapowiadał ostatni mecz moskiewskiej ekipy. 

NIE PRZEGAP: Kamila Wybrańczyk bez stanika! Zdjęcia gwiazdy FAME MMA trafiły do sieci, narzeczona Artura Szpilki rozpaliła internautów

Jan Tomaszewski: Zachowanie Michniewicza to skandal!

Sebastian Szymański pod ostrzałem. Kibice byli wściekli, reprezentant Polski mocno oberwał

Jeszcze niedawno krążyły plotki, że Polak może przenieść się do Realu Sociedad, jednak ostatecznie został on w Rosji, co spotkało się z oburzeniem wielu kibiców Biało-czerwonych. Teraz znów oberwało się Szymańskiego. Wszystko ze względu na plakat, który zapowiadał spotkanie CSKA - Dinamo. O ile pojawienie się tam Polaka nie było jego decyzją, kibice reprezentacji uważają, że to pokłosie jego decyzji o pozostaniu w kraju agresora. - Miał szansę, nie skorzystał. Każdy piłkarz mógł odejść na rodzaj wypożyczenia do końca tego sezonu - zauważył celnie dziennikarz Piotr Żelazny. Bez dwóch zdań można spodziewać się, że ten temat powróci jak bumerang podczas kolejnych powołań Czesława Michniewicza, który będzie miał twardy orzech do zgryzienia. 

To koniec plotek! Znamy plany na przyszłość Roberta Lewandowskiego, wszystko się wyjaśniło

Sonda
Czy Sebastian Szymański powinien opuścić Rosję?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze