Dawid Kubacki załamany po ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni. Mocne słowa, jest zażenowany

2022-01-07 12:38
Dawid Kubacki
Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki

Dawid Kubacki postanowił odnieść się do swojego ostatniego występu w trakcie Turnieju Czterech Skoczni. Polak walczył o dobry wynik, jednak słaba dyspozycja w drugiej serii skoków pozbawiła go większych szans na polepszenie rezultatu, Tuż po konkursie skoczek powiedział o swoich uczuciach i jak sam przyznał, nie mógł ukryć zażenowania swoją formą.

Dawid Kubacki postanowił zabrać głos po ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni. Skoczek nie mógł ukryć wielkiego rozczarowania swoim występem w ostatnich zawodach z cyklu i jak sam stwierdził, jest bardzo zażenowany tym, co zrobił. Nie da się ukryć, że skoczek nie mógł opanować swoich wielkich, negatywnych emocji. Takiej samokrytyki nie mogliśmy się spodziewać.

Apoloniusz Tajner nie ma już cienia nadziei. Srogi osąd polskich skoczków, powiedział o IO w Pekinie

Dawid Kubacki szczerze o swoim konkursie w Pucharze Świata. Skoczek nie może opanować emocji

Skoczek narciarski nie ukrywa, że jest bardzo zawiedziony ostatnim występem w Turnieju Czterech Skoczni. Jak sam przyznał, ma do siebie bardzo dużo pretensji.

- Czuje się zażenowanie na siebie, na swoją głupotę, że taki oddałem skok. Oczywiście nie miałem takiego zamiaru, ale tak wyszło. Porównałbym to do sytuacji, jak cofa się autem i nagle czujesz, że uderzasz w kogoś. Mówisz sobie tak: mogłem zobaczyć w lusterkach, a mimo to uderzyłem. I mi też towarzyszyło takie uczucie po finałowym skoku - mówił po występie były zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni.

Pierwszy wywiad Paulo Sousy po ucieczce z Polski. Bulwersujące słowa, tego kibice nigdy mu nie wybaczą

Aby zobaczyć, co o Dawidzie Kubackim sądzi jego żona, przejdź do galerii poniżej.

Kubacki analizuje nieudany skok. To zawiodło

Okazuje się, że za problemem Kubackiego w trakcie ostatnich zawodów Turnieju Czterech Skoczni były problemy z wybiciem, które nie pomogły w osiągnięciu dobrego rezultatu.

Dzień zaczął się fajnie, ale skończył bardzo nieudanym skokiem. W drugiej serii skoncentrowałem się, żebym utrzymał równo narty, ale... zapomniałem się odbić. Prawie spadłem z progu i nie dałem sobie szansy, żeby z tego odlecieć - analizował swój skok Dawid Kubacki.

Sonda
Czy Dawid Kubacki wróci do dobrej dyspozycji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze