Kamil Stoch

i

Autor: AP PHOTO Kamil Stoch

Nie pojedzie na igrzyska?

Decyzja Kamila Stocha w sprawie końca kariery. Jego żona się wygadała? Jest konkretny termin

2023-01-12 15:03

Kamil Stoch od lat przyprawia kibiców o ciarki, dzięki swoim znakomitym startom w Pucharze Świata czy imprezach rangi mistrzowskiej. Niestety, fani zdają sobie sprawę, że wielkimi krokami nadchodzi jego emerytura. Jego żona w rozmowie z "Onetem" wygadała się na temat planów skoczka. Czy Kamil Stoch niedługo zakończy karierę?

Kamil Stoch dostarczył kibicom mnóstwo pozytywnych emocji w czasie swojej kariery. Mistrzostwa świata, igryska olimpijskie, konkursy Pucharów Świata i wiele innych. Stoch zawsze dodawał fanom energii - nie tylko dzięki fenomenalnym startom, ale też pozytywnemu nastawieniu do życia. Niestety, jego kariera powoli dobiega ku końcowi. Niewykluczone, że już niedługo skoczek odłoży narty w kąt.

Mocne oświadczenie w sprawie Stefana Horngachera. Coraz większe kłopoty, szkoleniowiec w tarapatach

Kamil Stoch zakończy karierę? Jego żona zdradziła

Ewa Bilan-Stoch udzieliła szczerego wywiadu "Onetowi", w którym przyznała, że na razie skoczek nie planuje zakończyć kariery. - Teraz, kiedy widzę, ile jest energii w nim i całej kadrze do skakania, to na to nie liczę. Wygląda na to, że pojedziemy (na roczną podróż dookoła świata - dop. red.) po jednym z trzech najbliższych sezonów. Nie chcę się jednak na nic nastawiać - przyznała.

To by mogło wskazywać na to, że skoczek nie wystąpi już na następnych Igrzyskach Olimpijskich. Jak skomentowała to żona Kamila Stocha? - On tak powiedział. Tylko u niego zawsze jest to "raczej", więc znowu: nie nastawiam się na konkrety - dodała Ewa Bilan-Stoch.

Niemiec przypuścił ostry atak na Małysza i PZN. Padły mocne słowa, takiego uderzenia nikt się nie spodziewał

Czy Ewa Bilan-Stoch dopytuje męża o takie rzeczy? - To interesuje kibiców i media, ale mnie, jako żonę, także. Tylko nie pytam przy porannej kawie: Kamil, kiedy kończysz? Lubię słuchać, kiedy rozmawiają o tym z Dawidem. Wtedy wrzucam im coś od siebie i obserwuję, jak toczy się dyskusja. Ostatnio mieli ciekawą rozmowę – Kamil powiedział, że dopóki będzie czuł, że może być wśród najlepszych, zamierza skakać. Weźmy sobotę w Wiśle. Był dziesiąty, ale tłumaczył, że kiedy w takiej sytuacji czuje, co jest do poprawy i wie, że da się to zrobić, to znaczy, że jest ok - skończyła temat.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści

Jaki naprawdę był rok 2022 w sporcie? Kto zabłysnął najbardziej, a kto srogo zawiódł?

Posłuchaj podsumowania roku w podcaście SUPER SPORT!

Listen on Spreaker.
Najnowsze