Domowe obowiązki Kamila Stocha. Zobacz, jak mistrz kosi trawnik [ZDJĘCIE]

2020-06-30 16:52 Przemysław Ofiara, Dariusz Chrabałowski
Kamil Stoch
Autor: East News Kamil Stoch

Życie na wsi to przyjemności, ale i obowiązki! Kamil Stoch (32 l.) skorzystał z chwili wolnego od treningów na skoczni wziął się do pracy w ogrodzie. Słynny skoczek postanowił skosić trawę w przydomowym ogródku.”

Kamil Stoch mieszka na co dzień w Zębie, najwyżej położonej miejscowości w Polsce. Skoczek wybudował tam piękny dom, w którym mieszka z żoną Ewą. Jak przystało na pana domu, Kamil Stoch dba o to, żeby ogród wyglądał doskonale. A przy okazji kosząc trawnik podtrzymuje formę przed zbliżającym się zgrupowaniem kadry.

Adam Małysz przeszedł końcowy test na koronawirusa. Czekamy z nadzieją na jego wynik

- Tydzień w ogrodzie uważam za otwarty. Podobnie jak w sporcie, praca ma sprawiać przyjemność. Oby tylko burza nie zmieniła moich planów... Miłego dnia - napisał Kamil Stoch.

Adam Małysz ma koronawirusa. Żona gotowa do największego poświęcenia

Polscy skoczkowie szykują się na wyjazd na zgrupowanie do Planicy. Mieli się tam znaleźć najpierw w końcu marca, by uczestniczyć w MŚ w lotach (odwołano je z powodu pandemii), a następnie w maju, by odbyć zgrupowanie (nie pozwoliły na to przepisy sanitarne). Do wczoraj nie było jednak odpowiedzi ministerstwa zdrowia Słowenii na prośbę o wjazd naszej kadry do tego kraju. Powstał więc plan rezerwowy, który przewiduje treningi w Villach w Austrii, tuż przy granicy słoweńskiej. We wtorek w Szczyrku kadra przeprowadziła trening na skoczni Skalite (K95). Kolejny trening – już za granicą.


Wybory 2020: Piotr Żyła pokazał swoją kartę do głosowania. Jego głos nie będzie się liczył [ZDJĘCIE]

Super Sport 30 VI - B

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze