Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek

Dziewczyna Piotra Żyły pokazała się z Kubusiem. Musiała go powstrzymywać, wszystko się nagrało

2021-10-30 8:09

Od dłuższego czasu jeden z najpopularniejszych polskich sportowców, Piotr Żyła, jest w związku z Marceliną Ziętek. Dziewczyna skoczka narciarskiego chętnie dzieli się w sieci przeżyciami także i ze swojej codzienności. Tym razem zaprezentowała się szerszemu gronu osób z Kubusiem, którego musiała powstrzymywać...

Minęło już sporo czasu odkąd Piotr Żyła rozstał się ze swoją byłą żoną Justyną, z którą ma dwójkę dzieci. Obecnie skoczek realizuje się u boku młodszej od niego aktorki oraz modelki, Marceliny Ziętek. Początkowo para nie dzieliła się z innymi swoim szczęściem za pomocą mediów społecznościowych, ale w ostatnim czasie zmieniła podejście do tej sprawy. Choćby na Instagramie mogliśmy ujrzeć już wiele wspólnych zdjęć Piotra i Marceliny.

Zdecydowanie chętniej niż Piotr Żyła, w sieci udziela się jego ukochana - Marcelina Ziętek. Tym razem postanowiła zaprezentować osobom śledzącym jej konto na Instagramie... Kubusia. To niewielki piesek, york, który jak przystało na takie zwierzę jest bardzo ciekawski. Kobieta pokazała, jak czworonóg nie może się doczekać, by sprawdzić, co jest w paczkach, które przyszły do właścicielki. Trzeba go było powstrzymać!

Zobacz też: Polski napastnik przeżył prawdziwy dramat. O wszystkim opowiedział, przykre szczegóły

Marcelina Ziętek powstrzymała Kubusia

i

Autor: Instagram / Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek powstrzymała Kubusia

Im więcej zwierząt w domu, tym z pewnością także i więcej radości! Marcelina Ziętek nigdy nie ukrywała, że bardzo lubi otaczać się czworonogami i dała kolejny przykład takiego stanu rzeczy.

Anita Włodarczyk: do końca życia nie zapomnę startów na igrzyskach
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze