Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Niecodzienne sceny

Ewa Bilan-Stoch nie zamierzała się powstrzymywać. Kamila Stocha spotkała kara, napytał sobie biedy

2022-10-16 19:46

Kamil Stoch jest już na ostatniej prostej przygotowań do kolejnego sezonu w Pucharze Świata. Mistrz po nieudanym zeszłym roku będzie chciał pokazać, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Kibice wierzą, że tak będzie, a w dodatku czekają na nowe kolekcje zimowej odzieży, sygnowanej nazwiskiem skoczka. Ewa Bilan-Stoch pokazała niedawno w mediach społecznościowych sesję zdjęciową czapek, a co najciekawsze, Kamila Stocha spotkała kara za "spóźnienie".

Wielu sportowców skupia się nie tylko na "chwili obecnej", ale również szuka zajęć, które będą zajmowały ich czas po zakończeniu kariery. A promowanie danego biznesu swoim nazwiskiem zwiększa szanse na dobre wejście na rynek. Wie coś o tym Kamil Stoch, który stworzył własną markę ubrań zimowych, noszącą nazwę "Kamiland". Kolekcja oparta jest przede wszystkim na czapkach.

Ewa Bilan-Stoch ukarała męża. Zaważył jeden powód

- Kamiland – to tutaj, w samym sercu Zimowej Stolicy Polski, powstają wyjątkowe kolekcje czapek i odzieży, sygnowane i certyfikowane przez trzykrotnego Mistrza Olimpijskiego, Kamila Stocha, który aktywnie bierze udział w tworzeniu każdego z produktów i jest ich wiernym użytkownikiem - można przeczytać na oficjalnej stronie marki.

Co sezon kibice mogą liczyć na nowe kolekcje. Jak wynika z filmów opublikowanych przez Ewę Bilan-Stoch, niebawem zobaczymy kolejne autorskie produkcje marki. Ukochana skoczka narciarskiego na Instastories pokazała nagranie z sesji zdjęciowej czapek i można domniemywać, że to właśnie nowa kolekcja. Na filmie można zobaczyć, ile sił kosztuje zrobienie dobrych zdjęć.

- Ze stołu schodzę dzisiaj z pięćdziesiąty raz, ale tak to jest jak się nie ma asystenta przy zdjęciach - można przeczytać w opisie nagrania. Na kolejnym filmie widzimy Kamila Stocha, który ma na sobie kilka szalików oraz czapkę nałożoną na oczy. - Asystent przyszedł na sam koniec i dostał karę - czytamy w opisie filmu z Kamilem Stochem.

Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ewabilanstoch
Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ewabilanstoch
Sonda
Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata w sezonie 2022/23?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 8
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze