Ewa Bilan-Stoch pokazała wyjątkowy bukiet Kamila! Jest imponujący [ZDJĘCIA]

2020-01-24 14:15 MSo
Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch jest bez wątpienia jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Trzykrotny mistrz olimpijski, dwukrotny mistrz świata, dwukrotny triumfator Pucharu Świata czy Turnieju Czterech Skoczni. Tylko same pierwsze miejsca w przeróżnych klasyfikacjach można wymieniać bez końca! Mimo wielkich sukcesów, udało mu się pozostać sobą. By "sodówka" nie uderzyła do głowy, pomaga mu jego ukochana żona.

Fani skoków narciarskich doskonale znają historię miłości Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch. Para, choć chodziła do jednej szkoły, nigdy się w niej nie spotkała. Poznali się dopiero w 2006 roku, gdy Ewa była fotografem podczas konkursu w Planicy i od razu wpadła w oczy Kamilowi. Po latach zostali małżeństwem!

Tuż przed Pucharem Świata w Zakopanem ruszyła wyjątkowa wystawa fotografii Ewy Bilan-Stoch. Żona lidera polskiej kadry chwyciła za aparat i uwieczniła wyjątkowe "bukiety", które przygotowali czołowi skoczkowie ze świata. Oprócz Kamila znaleźli się Ryoyu Kobayashi, Peter Prevc, Simon Ammann, Anders Jacobsen czy Thomas Morgenstern!

Wszyscy przywieźli swoje kolekcje medali, które zostały ułożone w efektowne bukiety. Wystawa nazwana została "Perpetui Flores", co w tłumaczeniu oznacza "Wieczne kwiaty". - Wieczne kwiaty, to nic innego, jak medale Igrzysk Olimpijskich, Turnieju Czterech Skoczni, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich oraz medale Klasyfikacji Generalnych Pucharu Świata w skokach i lotach narciarskich zdobyte na przestrzeni 19 lat XXI wieku, ułożone na kształt bukietów - czytamy w opisie akcji na oficjalnej stronie.

Liczba medali wykorzystana podczas prac robi wielkie wrażenie! 30 mistrzów, 57 medali olimpijskich, 192 medale mistrzostw świata i wiele innych. Łącznie wykorzystano aż 372 krążki! Wystawę można oglądać od 14 lutego w pawilonie Wielkiej Krokwi (ul. Bronisława Czecha 1, Zakopane). Bukiet Kamila Stocha, oprócz oficjalnej wystawy, można zobaczyć na stronie PerpetuiFlores.com w zakładce "Foto".

Najnowsze