Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ewabilanstoch Ewa Bilan-Stoch

Żona Stocha się doczekała

Ewa Bilan-Stoch w końcu się tego doczekała. Pokazała wyjątkowe zdjęcia, ujawniła wiele szczegółów

2022-12-02 11:39

Sezon w skokach narciarskich powoli się rozkręca i zawodnicy już niebawem będą mogli zdobyć kolejne medale najważniejszych imprez. Polscy kibice liczą oczywiście na to, że swoje kolekcje powiększą choćby Kamil Stoch, czy Dawid Kubacki. Nim to się jednak stanie, fani znów będą mogli oglądać wyjątkowe zdjęcia Ewy Bilan-Stoch. Żona trzykrotnego mistrza olimpijskiego pochwaliła się, że jej wystawa wraca na salony.

Ewy Bilan-Stoch nie trzeba przedstawiać żadnemu kibicowi skoków narciarskich. Życiowa partnerka mistrza z Zębu co prawda unika rozgłosu, ale jest aktywna w mediach społecznościowych i dzieli się swoimi pasjami z fanami. A główną jej pasją jest fotografia. W swoim portfolio ma już wiele znakomitych sesji fotograficznych, a na czoło tego zestawienia wysuwa się przede wszystkim sesja zatytułowana "Perpetui flores".

Ewa Bilan-Stoch nie ukrywała radości. Wielki moment nadchodzi

Tłumacząc z łaciny na język polski tytuł wystawy można rozumieć jako "wieczne kwiaty". Zdjęcia pokazują bowiem wielkich mistrzów skoków narciarskich i ich medale, które ułożone zostały jak bukiet kwiatów. - Głównym motywem dla moich działań jest ulotna pamięć ludzka, w zestawieniu z nieprzemijalnością największych sportowych dokonań. Perpetui Flores – wieczne kwiaty, to nic innego, jak medale Igrzysk Olimpijskich, Turnieju Czterech Skoczni, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich oraz medale Klasyfikacji Generalnych Pucharu Świata w skokach i lotach narciarskich zdobyte na przestrzeni 19 lat XXI wieku, ułożone na kształt bukietów - czytamy na oficjalnej stronie wystawy. Ewa Bilan-Stoch na swoim Instastories poinformowała, że jej wystawa wraca na salony po dłuższej przerwie.

Żona trzykrotnego mistrza olimpijskiego zdradziła nieco szczegółów kibicom. Jej prace będzie można oglądać od 13 grudnia w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Wystawa będzie dostępna do 14 lutego. W sesji zdjęciowej brali udział m.in. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Thomas Morgernstern, czy Simon Ammann. taka wystawa dla kibiców skoków może być nie lada gratką.

Dawid Kubacki

i

Autor: Instagram/ewabilanstoch
Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ewabilanstoch
Dawid Kubacki po dwóch wygranych PŚ w Wiśle
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze