Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch

O wszystkim powiedziała!

Ewa Bilan-Stoch wyznała sekret swojego męża. Musiał o to prosić, po wszystkim dostał potężną nagrodę

2023-01-18 19:36

Ewa Bilan-Stoch postanowiła wyjawić jeden z sekretów swojego męża. Okazuje się, że Kamil Stoch tuż przed startem Igrzysk Olimpijsklich w Soczi musiał wystosować specjalną prośbę, aby móc występować w swoim kultowym kasku we wzór moro z symbolem polskiego lotnictwa, w którym wywalczył medale na imprezie. Okazuje się, że po wszystkim zyskał specjalną nagrodę.

Ewa Bilan-Stoch wyjawiła jeden z sekretów swojego męża. Okazuje się, że kultowy kask jej ukochanego, w którym wywalczył on medale olimpijskie, zawierający wzór moro i symbol polskiego lotnictwa, był wynikiem specjalnej prośby ze strony sportowca. Gdy jednak w specjalnie przygotowanym kasku zaprezentował się godnie, dostał specjalną nagrodę. Prawda wyszła na jaw.

Ewa Bilan-Stoch wyjawiła sekret męża. Musiał o to specjalnie prosić

W historii Kamila Stocha pojawiło się wiele ikonicznych chwil, o których kibice sportów zimowych będą pamiętać przez lata. Do takich chwil należą bez wątpienia Igrzyska Olimpijskie w Soczi, gdzie Polak zdobywał złote medale olimpijskie, prezentując się w wyjątkowym kasku z wzorem moro i symbolem lotnictwa polskiego. Aby użyć takiej symboliki, reprezentant Polski musiał uzyskać specjalną zgodę, jednak po wszystkim został on sowicie wynagrodzony.

-  Musieliśmy dostać specjalną zgodę na użycie tego znaku. Trochę to trwało, ale udało się. I kiedy Kamil tak dumnie zaprezentował go światu na igrzyskach olimpijskich, to w prezencie dostał od wojska zaproszenie na lot samolotem F-16 - wspomina żona Stocha w rozmowie z portalem "sport.pl".

Sonda
Czy lubisz Ewę Bilan-Stoch?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze