Adam i Iza Małysz

i

Autor: Instagram Adam i Iza Małysz

Fani złapali się za głowy, gdy zobaczyli to zdjęcie Adama Małysza z żoną. Doszli do zatrważających wniosków

2021-07-22 9:04

Adam Małysz chętnie korzysta ze sportowej emerytury. Choć z pewnością ma wiele obowiązków związanych z pełnieniem funkcji dyrektora w Polskim Związku Narciarskim, to wolnego czasu ma więcej, niż za kariery zawodniczej. Dzięki temu wraz ze swoją małżonką „Orzeł z Wisły” może latać po świecie i odwiedzać różne, ciekawe miejsca. Państwo Małyszowie szczególne upodobali sobie Chorwację, z której często publikują zdjęcia. Tym razem jedna fotografia Adama Małysza z żoną doprowadziła fanów do zatrważającego wniosku.

Adam Małysz wciąż jest obecny w życiu polskich skoków narciarskich. Jako dyrektor PZN jest odpowiedzialny za rozwój tej dyscypliny oraz kombinacji norweskiej. Jego wieloletnie doświadczenie pomaga innym skoczkom w rozwoju i budowaniu silnej kadry naszego kraju. Fani wciąż jednak pamiętają Małysza dzięki jego występom na skoczniach całego świata i wielu z nich aktywnie śledzi życie swojego ulubieńca. Sam „Orzeł z Wisły” nie stroni zarówno od mediów tradycyjnych jak i społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami różnymi ciekawostkami ze swojego życia. Na jego profilu na Instagramie często pojawiają się zdjęcia m.in. z urlopów, na które były skoczek udaje się wraz ze swoją żoną. Nie inaczej było teraz, ale pod jedną z fotografii fani zwrócili uwagę na jeden, istotny szczegół.

Wybuchła BURZA wokół córki Małysza. Nie do wiary, że to zrobiła

Adam Małysz pokazał się z żoną na wakacjach, fani doszli do zatrważających wniosków

Jednym z ulubionych kierunków urlopowych państwa Małyszów jest Chorwacja, która jest popularna również wśród wielu zwykłych Polaków. Były skoczek często udostępnia zdjęcia z tego pięknego kraju, w którym pojawia się naprawdę często. Teraz Adam Małysz udostępnił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z urokliwej kamienistej plaży, otoczonej zabytkowymi budynkami. Jeden z fanów nie zwracał jednak uwagi na otoczenie, a na samego sportowca i jego żonę.

W komentarzu pod zdjęciem stwierdził on wprost, że jego zdaniem, Adam Małysz i jego żona wyglądają na młodszych, niż byli kiedyś! - Wyglądacie młodziej niż 20 lat temu! – napisał użytkownik Instagrama.

Adam Małysz, Izabela Małysz

i

Autor: Instagram / adammalyszofficial Adam Małysz, Izabela Małysz

Adam Małysz ceni sobie spotkania z fanami. Tego nie zapomni na długo! Więcej w galerii poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze