Marcelina Ziętek, Justyna Żyła

i

Autor: Instagram Marcelina Ziętek, Justyna Żyła

Gdy Justyna Żyła zobaczy to zdjęcie Marceliny Ziętek, może się wściec. Wszystko widać jak na dłoni

2021-09-27 9:22

Mija już sporo czasu, odkąd popularny skoczek narciarski, Piotr Żyła, rozstał się ze swoją żoną i matką dwójki jego dzieci - Justyną. Aktualnie sportowiec jest w związku z Marceliną Ziętek. Ta nie ustaje z różnymi publikacjami w mediach społecznościowych. Po kolejnej z nich wściec może się była ukochana mistrza świata z Oberstdorfu.

Rozstanie Piotra Żyły z jego byłą żoną Justyną wzbudziło ogromną sensację. Kobieta zarzucała mężczyźnie liczne zdrady i brak przywiązywania należytej uwagi do wychowywania dzieci, ten z kolei z czasem również przestał milczeć i wykorzystywał przestrzeń medialną do wyjaśniania rodzinnych nieporozumień. W ostatnim czasie wokół całej sprawy zrobiło się jednak dużo spokojnie, a obaj byli małżonkowie podążyli swoją drogą. Piotr związał się z aktorką i modelką, Marceliną Ziętek.

Paskudny atak na Marcelinę Ziętek - ZDJĘCIA

Od pewnego czasu zakochani emanują już swoim uczuciem w mediach społecznościowch. Często zamieszczają wspólne zdjęcia i filmy. Marcelina Ziętek pozostaje bardzo aktywna w social mediach i dzieli się różnymi kwestiami ze swojego życia prywatnego. Tak też postąpiła i w ostatnim czasie, publikując zdjęcie potrawy, którą zdecydowała się przyrządzić. Podobne treści możemy znaleźć również na Instagramie Justyny Żyły, której wielką pasją jest gotowanie.

Zobacz też: Andrzej Gołota wypowiedział się o MMA. Te słowa niektórych mogą zbulwersować

Marcelina Ziętek przygotowała potrawę

i

Autor: Instagram / Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek przygotowała potrawę

Taka publikacja z pewnością wpisuje się w rywalizację pomiędzy Justyną Żyłą a Marceliną Ziętek, której doszukują się niektórzy fani. A jaka była reakcja pierwszej z wymienionych kobiet na taką publikację nowej partnerki swojego byłego męża? To pozostanie tajemnicą.

Mariusz Wach szczerze o walkach na gołe pięści | KOLOSEUM
Najnowsze