Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Prawdziwy horror

Izabela Małysz przeżyła koszmar. W końcu zdecydowała się to pokazać. Nigdy wcześniej nie doświadczyła takiego dramatu

2023-08-30 9:45

To były bardzo trudne dni dla mieszkańców południowej Polski. Po ekstremalnych upałach nadciągnęły burze z intensywnymi opadami deszczu, które przyniosły lokalne powodzie i podtopienia. Żywioł dotknął również Izabelę i Adam Małyszów. Woda zalała Galerię Sportowych Trofeów i trzeba było ratować, co się da. Żona legendy skoków przyznała, że to był dla niej prawdziwy koszmar.

Sierpień przyniósł nam niebywale zmienną pogodę. Najpierw doświadczyliśmy zimnych dni i trudno było cieszyć się aurą. Druga połowa ostatniego wakacyjnego miesiąca stała jednak pod znakiem prawdziwie afrykańskich upałów. Słupki termometrów bardzo często pokazywały ponad 30 stopni i niekiedy trudno było wytrzymać. Teraz znów przyszedł czas na ochłodzenie, co wiązało się z nadejściem burz.

Koszmar Izabeli Małysz. Pokazała skutki kataklizmu

Intensywne opady deszczu najbardziej dotknęły południową część Polski. W niektórych miejscach opady były tak silne, że doszło do podtopień i powodzi. Boleśnie o sile natury przekonał się Adam Małysz. Jak poinformował skoczek w mediach społecznościowych, jego Galeria Sportowych Trofeów została podtopiona. - Z powodu silnych opadów deszczu, które nawiedziły całą Wisłę w ubiegły weekend, moja Galeria Sportowych Trofeów została całkowicie zalana. - czytamy na Instagramie.

Katorżnicza praca Adama Małysza. Patrzyło się na to z ciężkim sercem. Legenda wylała litry potu po katastrofie

Skutki powodzi postanowiła pokazać również Izabela Małysz. Żona legendarnego skoczka narciarskiego opublikowała nagranie, na którym widać jak chodzi w wodzie sięgającej powyżej kostek. - To był koszmar! Pierwsza styczność z żywiołem... Potem było tylko gorzej - napisała Małysz w opisie do nagrania.

Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz
Najnowsze