Izabela Małysz zdecydowała się na bolesny krok?! Wydało się w majówkę

i

Autor: Facebook / Adam Małysz Izabela Małysz zdecydowała się na bolesny krok?! Wydało się w majówkę

Izabela Małysz zdecydowała się na bolesny krok?! Wydało się w majówkę, o tym zdjęciu z Adamem może być głośno

2022-05-01 17:32

Adam Małysz przez lata był jednym z najbardziej lubianych i najpozytywniej kojarzących się sportowców w Polsce. Jego popularność musiała przenieść się także na jego rodzinę. Kibiców od dawna interesują losy nie tylko samego byłego skoczka, ale także jego żony Izy Małysz, czy córki Karoliny. Ostatnie zdjęcia ukochanej dyrektora kadry skoczków zaskoczyły. Czyżby pani Iza Małysz zdecydowała się na dość bolesny ruch?

Izabela Małysz nie mogła nie być rozpoznawalna, stojąc u boku Adama Małysza, który osiągał największe sukcesy w skokach narciarskich. Medalista olimpijska, triumfator Pucharu Świata, mistrz świata - jednym słowem legenda. Nic dziwnego, że kibice doskonale zdają sobie sprawę z tego, kim jest ukochana naszego czołowego sportowca. Żona Małysza nigdy jednak nie pchała się na świeczniki. Ostatnio było jej nieco więcej w mediach za sprawą startów w "Tańcu z Gwiazdami". Skoczek wspierał ją w jej występach na antenie Polsatu.

NIE PRZEGAP! Wydało się, jakie wykształcenie ma Izabela Małysz. Padniecie z wrażenia, dla wielu będzie to zaskoczeniem

Izabela Małysz zdecydowała się na bolesny krok?

Państwo Małyszowie uwielbiają spędzać ze sobą czas i ewidentnie nie nudzą się sobą. Adam i Izabela wybrali się na majówkę do Włoch, do Wenecji. Były skoczek pochwalił się zdjęciami w mediach społecznościowych. Na jednym ze zdjęć można dostrzec zaskakujący szczegół. Jeżeli nie jest to rozwiązanie "tymczasowe", to naprawdę mogło solidnie boleć.

O co chodzi? Zobaczcie zdjęcia z wyjazdu Małyszów w galerii poniżej, gdzie poznacie więcej szczegółów!

Adam Małysz i Izabela Małysz - ile są razem?

Takiej miłości można im pozazdrościć. Adam Małysz razem z ukochaną Izabelą nie znudzą się sobą już nigdy. To przykład prawdziwej relacji aż do grobowej deski. Skoczek i jego luba we wrześniu będą obchodzić 25-lecie małżeństwa. Piękna rocznica zbliża się wielkimi krokami.

Zobacz zdjęcia ze ślubu Małyszów w galerii poniżej.

Piechniczek Lewandowski powinien mieć dożywocie w Monachium
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze