Adam Małysz zabrał głos po odpadnięciu żony z „Tańca z Gwiazdami”. Iza Małysz będzie wzruszona

2021-09-21 21:41
Adam Małysz, Izabela Małysz
Autor: Instagram/izamalysz Adam Małysz, Izabela Małysz

Izabela Małysz postanowiła wziąć udział w programie „Taniec z Gwiazdami” stacji Polsat. Po czterech odcinkach żona Adama Małysza musiała jednak pożegnać się z programem, bowiem nie uzyskała odpowiednio wysokiej liczby głosów. Teraz jej mąż zabrał głos w sprawie występów swojej ukochanej i zwrócił uwagę na coś, o czym wielu mogło zapomnieć.

Start Izabeli Małysz w „Tańcu z Gwiazdami” był niemałym zaskoczeniem. Już sam udział w programie wymógł na rodzinie Małyszów sporo zmian, bowiem musieli oni przeprowadzić się na czas nagrań do Warszawy. Izabela Małysz tańczyła w parze ze Stefano Terrazzino i bardzo starała się wypaść jak najlepiej. Niestety od początku musiała mierzyć się z niskimi ocenami i ostatecznie w czwartym odcinku odpadła, choć jak sama stwierdziła, odpadnięcie z programu przyjęła ona z pewną ulgą. Adam Małysz przez cały czas bardzo mocno wspierał swoją małżonkę, a teraz, po zakończeniu jej przygody z „Tańcem z Gwiazdami” postanowił on podzielić się z fanami bardzo ważną wiadomością na temat występów i swojej żony.

170-centymetrowy Adam Małysz własnymi rękami stawia przy domu kolejną potężną budowlę. Robi wrażenie!

Zobacz nieznane zdjęcia ze ślubu Adama i Izy Małyszów!

Adam Małysz opublikował wpis o występach żony w „Tańcu z Gwiazdami”

Niezwykle popularny program, który od lat gości w polskiej telewizji, jest z pewnością bardzo ciekawą i interesującą przygodą dla jego uczestników, ale nie jest to czysta przyjemność. Przygotowania do programu to prawdziwe wyzwanie, o czym postanowił przypomnieć właśnie Adam Małysz, który skomentował odpadnięcie swojej żony z „Tańca z Gwiazdami” na Facebooku.

Wyszło na jaw, co zmieniło się u Karoliny Małysz po ślubie. Dla wielu to trudny i stresujący moment

 - Ktoś powie, że to były cztery odcinki i kilka występów na żywo, ale ja widziałem dziesiątki godzin ciężkiej pracy na treningach. Wiem, że podczas przygotowań oraz w show Iza dawała z siebie wszystko i moim zdaniem radziła sobie znakomicie. Jestem bardzo dumny z tego, co osiągnęła! – napisał „Orzeł z Wisły”.

Sonda
Czy podobały Ci się występy Izabeli Małysz w "Tańcu z Gwiazdami"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze