170-centymetrowy Adam Małysz własnymi rękami stawia przy domu kolejną potężną budowlę. Robi wrażenie!

2021-09-21 18:59
Adam Małysz
Autor: Instagram Adam Małysz

Adam Małysz to jedna z największych postaci w historii polskiego sportu. "Orzeł z Wisły" nigdy nie mógł raczej usiedzieć w jednym miejscu i nawet po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego znajdował sobie coraz to nowsze zajęcia. Na nowym zdjęciu widać, że nie zapomniał o budowlance. Przy domu mistrza urosła kolejna potężna konstrukcja, która okaże się na pewno bardzo przydatna.

Tym razem Adam Małysz postanowił zaskoczyć wszystkich fanów. Przez lata swojej kariery, jak i po niej, nie mógł narzekać na byt materialny i z pewnością byłoby go stać, by roboty wokół swojej posiadłości zlecać zewnętrznym osobom lub firmom. On jednak od zawsze ma pasję budowlańca i majsterkowicza. "Orzeł z Wisły" niespodziewanie wziął się do pracy, gdy mógł cieszyć się zasłużonym dniem odpoczynku. Wykorzystał moment, wskoczył na drabinę i zaczął stawiać imponującą konstrukcję. Na zdjęciu wyraźnie widać, że mierzący 170 centymetrów Małysz harował w pocie czoła i niejeden mężczyzna w trakcie takiej pracy poddałby się bardzo wcześnie. Tymczasem na podwórku mistrza pojawiła się sporych rozmiarów budowla.

To oficjalny koniec! Legenda skoków mówi pas. Schlierenzauer zakończył karierę!

Adam Małysz buduje przy domu. Wielka konstrukcja

Adam Małysz zdjęciem z robót budowlanych pochwalił się na Instagramie. Były znakomity skoczek udowodnił przy tym, że do pracy był przygotowany perfekcyjnie. Sporych rozmiarów drabina i pojazd mechaniczny z pewnością pomogły w postawieniu sporych rozmiarów wiaty. Po zdjęciu można wnosić, że konstrukcja ta bardzo przyda się już niedługo, gdy jesienią przyjdą deszcze. Pod dachem stał już bowiem quad, odpowiednio zabezpieczony przed niesprzyjającą aurą. "A w wolnej chwili...praca wre" - napisał na portalu społecznościowym Małysz. Na odpowiedź kibiców nie trzeba było długo czekać.

Część fanów była pod wrażeniem, że Małysz poświęca swój wolny dzień na ciężką pracę przy domu. Inni zauważyli pewne niedociągnięcia. "BHP przede wszystkim" - skomentował ironicznie jeden z obserwujących, zauważając, że legenda polskiego sportu pracowała bez specjalnych zabezpieczeń.

Spełnił się czarny scenariusz Izy Małysz! Pozostał smutek i żal. To koniec wielkiej przygody

Adam Małysz dom

Adam Małysz w zasadzie od zawsze mieszka w Wiśle. W mieście tym jest bardzo ceniony i nie powinno to nikogo raczej dziwić. Sportowiec, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii naszego kraju, mieszka z żoną w bardzo imponującym domu. Na ogromnej przestrzeni mogą poczuć się niezwykle swobodnie, a teraz jeszcze dodatkowo stanęła tam pokaźna wiata. Dom Adama Małysza zobaczycie w poniższej galerii zdjęć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze