Adam Małysz pokazał to zdjęcie i nadszedł brutalny atak. Mistrz znokautował hejtera

2021-09-15 11:46
Adam Małysz
Autor: Paweł Skraba / SE Adam Małysz

Cała Polska żyła niesamowitymi popisami siatkarzy w meczu z Rosjanami. Przed telewizorami zasiadły największe gwiazdy nie tylko sportu. Adam Małysz pasjonował się spotkaniem Biało-czerwonych, którzy wygrali 3:0. Jeden z hejterów próbował go zaatakować, ale momentalnie mistrz ukrócił zapędy krytyka. Szybko zamknął mu usta. Nic tylko pogratulować!

Adam Małysz nieźle zaszalał podczas wtorkowego wieczoru. Niezwykle emocjonował się spotkaniem polskich siatkarzy z Rosjanami. W ćwierćfinale mistrzostw Europy Biało-czerwoni zagrali koncertowo, triumfując 3:0. – Już kilka ćwierćfinałów mistrzostw Europy w swoim życiu przegraliśmy, dlatego bardzo nam zależało, żeby pojechać do Katowic i kontynuować tę piękną przygodę – powiedział Paweł Zatorski w rozmowie z dziennikarzami po spotkaniu. "Orzeł z Wisły" dopingował naszych siatkarzy i szalał przed telewizorem.

Izabela Małysz w kuszącej pozie! Co za spojrzenie, seksapil aż z niej kipi

Adam Małysz zaorał hejtera po meczu Polska - Rosja

Polski skoczek był zachwycony postawą naszych zawodników. - Mamy to - zachwycał się wielkim zwycięstwem. W jednym z komentarzy użytkownik "sevek02" uderzył w sportowców. - Nie ma się czym podniecać. Mieli mieć złoto olimpijskie, a nie puchar wójta Pcimia - stwierdził, waląc w siatkarzy.

Na hejterski komentarz znakomicie odpowiedział Adam Małysz. Szybko zgasił krytyka. - Zapraszam na boisko. Każdy sportowiec daje z siebie wszystko. Nie zawsze jest tak jakby się chciało. Ale dziś grali zarąbiście i za to im dziękuje - napisał "Orzeł z Wisły".

Adam Małysz - OSIĄGNIĘCIA

Adam Małysz jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Czterokrotny medalista Igrzysk Olimpijskich nigdy nie sięgnął jednak po złoto. Czterokrotnie zostawał mistrzem świata i tyle samo razy triumfował w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, zdobywając Kryształowe Kule. Skompletował też kwartet triumfów w Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" na najlepszego sportowca Polski.

Polacy zalali Moskwę, a Rosjanie kipieli ze złości. Przypomnieli im bolesną klęskę

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze