Polacy zalali Moskwę, a Rosjanie kipieli ze złości. Przypomnieli im bolesną klęskę

2021-09-15 10:53
Piłkarze Legii Warszawa
Autor: Paweł Jaskółka / SE Piłkarze Legii Warszawa

W Moskwie doskonale znają Polaków! Niejednemu kibicowi stołecznego Spartaka piłkarze warszawskiej Legii z pewnością wciąż śnią się po nocach. Teraz z pewnością część z nich kipi ze złości. Polacy zalali całe miasto reklamami, przypominając im tę bolesną klęskę. To idealny pomysł, by wyprowadzić rywali z równowagi.

To był piękny wieczór w Moskwie! Polscy piłkarze warszawskiej Legii szaleli w spotkaniu ze Spartakiem, a gol Janusza (nomen-omen) Gola w doliczonym czasie gry dał awans do fazy grupowej Ligi Europy. Fani "Wojskowych" szaleli z radości, a poczucie dumy było ogromne także w sercach samych piłkarzy. Legia Warszawa awansowała do europejskich pucharów i celowała w duże sukcesy. Ta klęska do dziś pozostaje w głowach kibiców Spartaka. Piłkarze i fani z pewnością będą chcieli się dziś odegrać.

Robert Lewandowski zmiażdżył konkurencję! Statystyki mówią wszystko, Ronaldo i Messi mogą się schować

Liga Europy: Legia zalała Moskwę reklamami

W Moskwie pojawiły się reklamy, które przypominają kibicom o spotkaniu sprzed dziesięciu lat. - Wróciliśmy - brzmi wielki napis na reklamach, które pojawiły się na ulicach stolicy Rosji. O zwycięstwo jednak nie będzie łatwo. Eksperci w roli faworyta typują piłkarzy gospodarzy. Czy podopiecznych Czesława Michniewicza będzie stać na niespodziankę?

Legia Warszawa wraca do europejskich pucharów po kilku latach przerwy. Przy Łazienkowskiej zagoszczą wielkie gwiazdy światowego futbolu. Rywalami stołecznego zespołu będą oprócz rosyjskiej ekipy, także Leicester City i Napoli. Kibice będą mocno dopingować swoich ulubieńców. - Przypieczętujcie to tylko jutro wygraną. Proszę - pisze przed meczem ze Spartakiem jeden z kibiców.

Terminarz Legii Warszawa w Lidze Europy

  • 15 września, 16:30 - Spartak Moskwa, wyjazd
  • 30 września, 18:45 - Leicester City, domowy
  • 21 października, 21:00 - Napoli, wyjazd
  • 4 listopada, 18:45 - Napoli, domowy
  • 25 listopada, 21:00 - Leicester City, wyjazd
  • 9 grudnia, 18:45 - Spartak Moskwa, domowy
Sonda
Czy Legia odniesie sukces w Lidze Europy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze