Spełnił się czarny scenariusz Izy Małysz! Pozostał smutek i żal. To koniec wielkiej przygody

2021-09-20 22:21
Izabela Małysz i Adam Małysz
Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz zdradziła skrywany latami sekret

Izabela Małysz mogła zaskoczyć wielu jej fanów, gdy zdecydowała się na udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Żona Adama Małysza dała z siebie na parkiecie wszystko, jednak od samego początku musiała zmagać się z krytycznymi komentarzami Iwony Pavlović. Te czasy już jednak za Izą Małysz, ponieważ jej przygoda w programie dobiegła końca. Żona "Orła z Wisły" nie kryła jednak, że w poczuła pewną ulgę.

Życie Izabeli i Adama Małyszów w ostatnich miesiącach znacznie różniło się od tego, do czego mogli przywyknąć "Orzeł z Wisły" i jego żona. Po tym, jak Iza Małysz zdecydowała się na udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami", zarówno ona, jak i jej małżonek musieli się przeprowadzić do Warszawy, aby mogła się ona przygotowywać do kolejnych odcinków. Uczestniczka jednego z najpopularniejszych programów telewizji Polsat od samego początku swojej wielkiej przygody musiała jednak zmagać się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami po swoich kolejnych występach, a Iwona Pavlović nie szczędziła jej krytycznych uwag, co zauważył nawet Stefano Terrazzino. To jednak już za Izabelą Małysz, bo żona byłego skoczka i legendy polskiego sportu w poniedziałkowy wieczór pożegnała się z programem. 

Marcelina Ziętek zadziwiła fanów. Ukochana Piotra Żyły powiedziała o ślubie i dziecku

Tuż po ogłoszeniu wyników, nie zabrakło oczywiście łez i przepełnionych smutkiem wyrazów twarzy, niedowierzającej Izabeli Małysz i jej partnera, że to już koniec wielkiej przygody, która rozpoczęła się zaledwie kilka tygodni temu. Żona "Orła z Wisły" nie kryła jednak, że znalazła pozytywny w werdykcie. - Z pewną ulgą żegnam się z tym programem, bo stęskniłam się za domem - powiedziała Izabela Małysz żegnając się z programem. 

Kamil Stoch przekazał fenomenalne wieści! Na tę chwilę kibice skoczka czekali od dawna

Zobaczcie nieznane zdjęcia ze ślubu Izabeli i Adama Małyszów, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE