Partner Izy Małysz wskazał jej największą słabość. To przez to ma słabe oceny w "Tańcu z Gwiazdami"?

2021-09-20 21:42
Izabela Małysz
Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz

Izabela Małysz jest jedną z największych gwiazd obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Żona Adama Małysza, mimo że jest jedną z ulubienic publiczności, nie może liczyć na najwyższe noty w programie. Zdaniem jej tanecznego partnera - Stefano Terrazzino, ukochana legendy sportu ma jedną wadę, która przeszkadza jej zdobywać dużą ilość punktów.

Od kiedy stało się jasne, że Iza Małysz będzie jedną z gwiazd najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", fani popularnego, tanecznego show telewizji Polsat nie mogli się doczekać, aby zobaczyć żonę skoczka narciarskiego na tanecznym parkiecie. Niestety, o ile Małysz może się poszczycić uwielbieniem miłośników programu, o tyle nie znajduje to odzwierciedlenia w ocenach sędziów. Postawę ukochanej skoczka narciarskiego postanowił skomentować jej taneczny partner - Stefano Terazzino. Wskazał problem, z którym zmaga się mama Karoliny Małysz.

Na jaw wyszło, ile pieniędzy ma Marta Linkiewicz. Polscy siatkarze nie zarobili tyle za medal mistrzostw Europy

Iza Małysz zmaga się z problemem w tańcu. Jej partner wskazał jej największą wadę

W wywiadzie, udzielonym przed wyjściem na parkiet w najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami", Stefano Terrazzino zdecydował się na kilka słów w kierunku gwiazdy show. Powiedział, że największą wadą Izabeli Małysz jest nadmierne myślenie o tym, co zdarzy się na parkiecie. To w głównej mierze ma przeszkadzać w oczarowaniu widowni.

- Za dużo myślisz, nie oddałaś się jeszcze tańcu - podsumował starania Izabeli Małysz Tarrazzino.

Katarzyna Skowrońska z alkoholem w ręku! Nie była sama, musiała to uczcić

Aby zobaczyć prawdę na temat małżeństwa Adama i Izabeli Małysz, przejdź do galerii poniżej.

Izabela Małysz zmagała się z wielkim bólem przed najnowszym odcinkiem. Prawda wyszła na jaw

Okazuje się, że tydzień temu Izabeli Małysz dostała bolesnej kontuzji, która mogła ją wyeliminować z udziału w programie. Na całe szczęście, ból mięśni udało się zaleczyć, a sama celebrytka wystąpiła przed spragnionymi emocji fanami.

-  Mam już swój wiek i widzę ograniczenia ciała, więc to nie jest prosta sprawa. Ale tak od razu się poddać? Zobaczymy, jak dalej będzie się rozwijał i promieniował ból - przyznała Izabela Małysz.

Sonda
Czy Izabela Małysz odniesie sukces w "Tańcu z Gwiazdami"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze