Wyszło na jaw, co zmieniło się u Karoliny Małysz po ślubie. Dla wielu to trudny i stresujący moment

2021-09-21 13:56
Karolina Małysz
Autor: Instagram Karolina Małysz

Karolina Małysz przed kilkoma tygodniami podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Córka legendarnego skoczka wyszła za mąż za swojego długoletniego partnera i razem zaczęli nowy etap. Małżeństwo wiąże się z wieloma zmianami, choć jak przyznaje sama Karolina Małysz, w jej przypadku nie wygląda to aż tak źle. Do jednej rzeczy musi się jednak przyzwyczaić.

Adam Małysz jest doskonale rozpoznawalną postacią. Dzięki jego sukcesom miliony kibiców zakochało się w skokach narciarskich, a sam Orzeł z Wisły przeszedł do legendy tej dyscypliny sportu. Rzecz jasna rzutowało to na jego życie prywatne. Wielu fanów chciało wiedzieć o mistrzu tak naprawdę wszystko. A takie zainteresowanie odbijało się i na Izabeli Małysz i Karolinie Małysz.

Ślub córki Adama Małysza. Ujawniamy szczegóły. Karolina wybrała tego przystojniaka

Karolina Małysz szczerze o zmianach po ślubie. Ważne wyznanie

Obie panie ostatnio nieco częściej decydują się wyjść z cienia popularnego sportowca. Na początku września głośno było przede wszystkim o córce Adama Małysza. Karolina przeżyła jedną z najpiękniejszych chwil w życiu i stanęła na ślubnym kobiercu. 23-latka związała się z Kamilem. Wesele odbyło się w Szczyrku, gdzie para młoda i goście bawili się do białego rana.

Córka Adama Małysza grzeje się w stroju kąpielowym. Co za figura, padniecie

Ale jak wiadomo małżeństwo jest bardzo poważną życiową decyzją, po której zmienić może się tak naprawdę wszystko. Oczywiście zależy to od konkretnej pary, bo jeśli ktoś jest w długotrwałym związku, ślub to tylko postawienie kropki nad "i". A właśnie tak jest w przypadku Karoliny Małysz i jej męża.

Tego Karolina Małysz i jej mąż uczą się po ślubie. Wyjątkowa zmiana

Karolina Małysz w rozmowie z portalem Plotek wyznała, że w jej związku niewiele zmieniło się po ślubie. Jesteśmy już osiem lat razem, dlatego nie poczuliśmy jakiejś różnicy - wyznała córka legendarnego skoczka.

Z mężem uczą się obecnie jednej rzeczy, która dla niektórych nowożeńców jest prawdziwym wyzwaniem. - Bardziej się przyzwyczajamy do tego, żeby do swoich teściów mówić: "mama", "tata" i to się tylko zmieniło - przyznała Karolina Małysz.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze