Karolina Małysz z narzeczonym, Adam Małysz

i

Autor: Instagram, Paweł Nowak Karolina Małysz z narzeczonym, Adam Małysz

Ślub córki Adama Małysza. Ujawniamy szczegóły. Karolina wybrała tego przystojniaka

2021-09-03 12:01

Karolina Małysz coraz chętniej dzieli się życiem prywatnym, przede wszystkim za sprawą mediów społecznościowych. Córka Adama Małysza pomału wychodzi z cienia sławnego taty, a niebawem rozpocznie całkowicie nowy etap życia. Ślub Karoliny Małysz zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się, że ten moment nadejdzie już na dniach!

Adam Małysz to bez wątpienia jedna z najważniejszych osób w historii polskiego sportu. O Orle z Wisły kibice wiedzieli w zasadzie wszystko, bo zainteresowanie jego postacią było i w zasadzie nadal jest ogromne. Zaciekawienie fanów nie ominęło również najbliższych Małysza. Żona Izabela i córka Karolina pozostawały jednak w cieniu legendarnego skoczka.

Wyszło na jaw, jaka naprawdę jest Izabela Małysz. Jednoznaczna opinia, zero wątpliwości

Córka Adama Małysza weźmie ślub! To będzie wielka ceremonia

Teraz to się zmienia. Ostatnio bardzo głośno jest o Izabeli Małysz, która bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami". Żona byłego reprezentanta Polski może liczyć na wsparcie rodziny. Niedawno na jej Insatgramie pojawiło się nagranie, jak Karolina Małysz przynosi mamie kawę na trening. Widać, że rodzina jest ze sobą bardzo zżyta.

Ślub córki Małysza. Czy Karolina zmieni nazwisko po ślubie?

I okazuje się, że niebawem powiększy się. O ślubie Karoliny Małysz mówiło się już od dawna. 23-latka od wielu lat zaręczona jest z Kamilem. Para ceremonię planowała już wcześniej, ale wszystko musiano odłożyć w czasie, gdyż na przeszkodzie stanęła pandemia. Ale co się odwlecze to nie uciecze!

Karolina Małysz stanie na ślubnym kobiercu. Znamy szczegóły!

Karolina Małysz niedawno opowiadała portalowi Pomponik.pl, że wesele odbędzie się "wkrótce". Opowiedziała również, jakie danie znajdzie się w weselnym menu. - Na pewno będzie dużo tańca, dużo śpiewów góralskich, dużo potraw góralskich, na przykład żebroczka. To jest taka potrawa z ryżem, ze skwarkami, z mlekiem. Coś podobnego do placków ziemniaczanych, ale pieczone w piekarniku - powiedziała Małysz.

Okazuje się, że to "wkrótce" będzie miało miejsce w najbliższą sobotę. Do takich informacji dotarł "Super Express". Na razie więcej szczegółów jest nieznanych, ale wiadomo, że cała ceremonia będzie miała miejsce na południu Polski. Nie mamy wątpliwości, że będzie to wielkie wydarzenie!

Wybuchła BURZA wokół córki Małysza. Nie do wiary, że to zrobiła
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze