Justyna Kowalczyk pokazała ZDJĘCIE z dzieciństwa. Wszyscy zwrócili uwagę na jedną rzecz. Bardzo znamienne

2021-01-14 16:56 PM
Justyna Kowalczyk
Autor: SE Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk, mimo zakończenia swojej kariery zawodowej, wciąż pozostaje bardzo aktywna fizycznie. Była biegaczka narciarska wciąż pozostaje także bardzo popularna, a to również dzięki temu, że często trzyma kontakt z fanami za pomocą mediów społecznościowych. Teraz mistrzyni olimpijska podzieliła się z kibicami niezwykłym zdjęciem z przeszłości.

Justyna Kowalczyk wciąż jest niezwykle lubiana wśród polskich kibiców, mimo że już nie uprawia sportu zawodowo od jakiegoś czasu. Na swoją popularność zapracowała ona jednak bardzo mocno przez lata występów na najwyższym światowym poziomie. Co więcej, mistrzyni olimpijska z Vancouver i Soczi nie stroni od mediów zarówno tradycyjnych jak i internetowych.

Szczere wyznanie Justyny Kowalczyk. Trudna rola byłej biegaczki, fani nie mieli o tym pojęcia

Dzięki temu fani stale wiedzą co słychać u jednej z najlepszych polskich sportsmenek w historii. Niejednokrotnie zabiera ona głos na tematy polityczne i społeczne, nie bojąc się wyrażać własnego zdania. Justyna Kowalczyk w mediach społecznościowych chętnie dzieli się także tym, co robi na co dzień czy jak spędza wolny czas. Tym razem postanowiła jednak udostępnić niezwykłe zdjęcie ze swojej przeszłości.

Mąż Justyny Kowalczyk pokazał jej zdjęcie w kusej spódnicy! Więcej szczegółów w galerii poniżej:

Justyna Kowalczyk udostępnia na swoich profilach w mediach społecznościowych masę materiałów dokumentujących jej aktywność fizyczną. Bieganie na nartach, górskie wycieczki czy treningi na siłowni to tematy, które przeważają choćby na Instagramie byłej zawodniczki.

Elegancki Adam Małysz patrzy na wielką listę WYDATKÓW i się uśmiecha. Wielu Polaków złapałoby się tylko za głowę!

Teraz jednak Justyna Kowalczyk postanowiła nieco zaskoczyć swoich fanów i na Twitterze pokazała zdjęcie z przeszłości. Była biegaczka nie zdradziła sprzed ilu lat pochodzi fotografia, jednak wygląda na to, że była wtedy jeszcze nastolatką. Justyna Kowalczyk chwali się na niej wraz ze swoją koleżanką medalem oraz dyplomem zdobytymi na jakichś zawodach. - Koleżanka wysłała mi takie zdjęcie. Nic się nie zmieniłyśmy. – napisała rozbawiona Justyna Kowalczyk, ale fani pod zdjęciem zgodzili się z autorką wpisu i zwrócili uwagę na to, że mimo upływu lat ich ulubienica niewiele się zmieniła.

Justyna Kowalczyk-Tekieli
Autor: Twitter / @JuiceKowalczyk Justyna Kowalczyk-Tekieli
Justyna Kowalczyk ostro krytykuje władze ws koronawirusa
Najnowsze