Nadszedł wyjątkowy dzień dla Justyny Kowalczyk. Teraz miliony o tym się dowiedzą. Posypały się gratulacje!

2021-01-19 9:30
Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli
Autor: SE Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli

Justyna Kowalczyk wreszcie się doczekała. Twitter i tym okazał się niezawodny, przypominając o jednej z najważniejszych dat dla polskiej multimedalistki olimpijskiej. Pod adresem biegaczki narciarskiej popłynęło mnóstwo pozytywnych słów, które z pewnością wywołały uśmiech na twarzy sportsmenki. Justyna Kowalczyk podziękowała wszystkim za piękne słowa, a jej urodziny stały się wspaniałym dniem!

Justyna Kowalczyk z pewnością przeszła do historii polskiego sportu. W biegach narciarskich osiągnęła wszystko, co mogła. Dla naszego kraju wywalczyła najcenniejsze medale najważniejszych światowych imprez i wielokrotnie dawała kibicom powody do dumy oraz radości. Nic dziwnego, że fani do dzisiejszego dnia wspominają jej starty ze łzami wzruszenia w oczach. Choć profesjonalną karierę Justyna Kowalczyk już zakończyła i poświęciła się rodzinie (o tym, jak testowała swojego męża przeczytacie w galerii zdjęć poniżej), to kibice sportu wciąż o niej pamiętają. Dowód na to dostaliśmy 19 stycznia, gdy Justyna Kowalczyk obchodziła ważne prywatne święto. Na tego dnia przypadają bowiem urodziny Justyny Kowalczyk, a Twitter pełny był życzeń dla ikony sportów zimowych z Kasiny Wielkiej.

Sprawdź: Horngacher skrywał to w tajemnicy przed Polakami! Nie chciał tym się dzielić, wyjawił to Adam Małysz

Duża w tym zasługa popularnego na Twitterze profilu "Nostalgia". Pojawiły się na nim życzenia dla Justyny Kowalczyk i wszyscy dowiedzieli się, że to dla sportsmenki wyjątkowy dzień. "19-go stycznia, roku jak przystało na dżentelma nie wspominam, urodziła się Justyna Kowalczyk -wielokrotna medalistka Igrzysk Olimpijskich, multimedalistka Mistrzostw Świata oraz czterokrotna zdobywczyni Kryształowej Kuli w biegach narciarskich. Wszystkiego Naj!" - napisano na portalu społecznościowym.

Justyna Kowalczyk nie czekała długo z odpowiedzią. Już o poranku podała dalej wpis, odpisując: "Bardzo dziękuję". Dzięki takiemu zabiegowi jeszcze więcej użytkowników Twittera dowiedziało się, że Justyna Kowalczyk obchodzi swoje urodziny. Świeżo upieczona 38-latka doczekała się masy życzeń.

Kibice tradycyjnie przekazali jej ciepłe słowa. Justyna Kowalczyk mogła poczuć się bardzo radośnie, gdy czytała kolejne życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności, które pisali fani wciąż pamiętający o jej wielkich sukcesach na trasach narciarskich całego świata.

Sprawdź: Kamil Stoch ZAROBIŁ KOSMICZNE pieniądze! Wyciekły szczegóły zarobków skoczka!

Nie zabrakło także gratulacji i wyrazów uznania. Wielu fanów Justyny Kowalczyk na Twitterze uznało, że to doskonały moment, by przypomnieć o jej największych sukcesach. Jeszcze raz gratulowali jej świetnych występów w biegach narciarskich, pisząc m.in., że jest polską dumą.

Justyna Kowalczyk z pewnością te urodziny zapamięta na długo. Tak wielu życzeń nie dostała już dawno. Tymczasem rzesza kibiców zapisze 19 stycznia w swoich kalendarzach jako święto swojej idolki.

Zobacz: Justyna Kowalczyk w KUSEJ sukience na biurku. Mąż mistrzyni pokazał PONĘTNE zdjęcie, ale widok!

Justyna Kowalczyk ostro krytykuje władze ws koronawirusa
Najnowsze