Justyna Żyła podstawiła stopy pod nos nowemu chłopakowi. Wyczuwalny był ZAPACH RYBY

2020-11-22 14:36 maszrum
Justyna Żyła
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła na Instagramie znowu szaleje! Była żona Piotra Żyły wrzuciła kolejne zdjęcie z nowym chłopakiem! Tym razem celebrytka postanowiła opublikować prywatne szczegóły wspólnego wieczoru z tajemniczym wybrankiem serca. Bez żadnych skrupułów położyła na nim swoje stopy, a wokół rozciągał się intrygujący rybny aromat. To szczególne zdjęcie Justyny Żyły z nowym chłopakiem znajdziecie w poniższej galerii! Jak do tego wszystkiego doszło? Sprawdźcie koniecznie szczegóły!

Justyna Żyła i jej Instagram znowu cieszą się wielką popularnością! Nowy chłopak Justyny Żyły po raz kolejny stał się bohaterem zdjęcia celebrytki. Była żona Piotra Żyły postanowiła opublikować na portalu społecznościowym fotkę z romantycznego wieczoru w Olsztynie. Para wypoczywała po trudnym dniu. Najwyraźniej jest już dość mocno zżyta. Mężczyzna pozwolił bowiem Justynie Żyle położyć nagie stopy na sobie. Wokół nich rozchodził się intrygujący aromat ryby. Jak wyglądała kolejna randka Justyny Żyły i jej nowego chłopaka. Czy celebrytka pokazała wreszcie jego pełne oblicze? O tym wszystkim przekonacie się, wchodząc w poniższą galerię zdjęć!

Justyna Żyła podstawiła pod nos stopy nowemu chłopakowi. Rybny zapach w powietrzu

Justyna Żyła kompletnie się nie krępowała przy nowym wybranku serca. Widać, że łączy tę dwójkę coś wyjątkowego. Trzeba bowiem naprawdę czuć się swobodnie, by pomyśleć w ogóle o takim zachowaniu. Czy jej serce jest więc już zdrowe po bolesnym rozstaniu? Wszystko wygląda na to, że tak i należy życzyć jej mnóstwo szczęścia! Wszystko o nowym zdjęciu Justyny Żyły z chłopakiem w galerii poniżej!

SPRAWDŹ: Justyna Żyła pokazała się NAGO tysiącom ludzi! Bardzo schudła, obok NOWY CHŁOPAK [ZDJĘCIA]

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Najnowsze