Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Pokazała zdjęcia!

Justyna Żyła ma wielki powód do świętowania. Chodzi o jej syna, nie jest w stanie w to uwierzyć, pokazała prywatne zdjęcia

2023-01-31 12:56

Justyna Żyła ma wielkie powody do świętowania. Była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich - Piotra, pokazała prywatne zdjęcia jej syna i jak sama przyznała, nie może uwierzyć, że tyle lat minęło tak szybko. Zdjęcia opublikowane przez byłą gwiazdę "Tańca z Gwiazdami" nie pozostawiają wątpliwości.

Justyna Żyła postanowiła pokazać dwa, prywatne zdjęcia na mediach społecznościowych. Celebrytka ma wielki powód do świętowania, a wszystko przez jej syna, który zaczyna właśnie 16. rok życia. Była gwiazda "Tańca z Gwiazdami" nie jest w stanie uwierzyć, że jej synek z małżeństwa z reprezentantem Polski tak szybko dorasta. Fotografie opublikowane na Instagramie mówią wszystko.

Justyna Żyła ma specjalny powód do świętowania. Jej synek obchodzi urodziny

Justyna Żyła ze związku z Piotrem Żyłą ma dwójkę dzieci - syna Jakuba i córkę Karolinę. Potomek celebrytki i reprezentanta Polski w skokach narciarskich urodził się 31 stycznia 2007 roku, w związku z czym obchodzi dziś 16-te urodziny. Była gwiazda "Tańca z Gwiazdami" opublikowała na swoich mediach społecznościowych zdjęcia, które pokazują syna gwiazdy i jak sama przyznała, nie wie sama, kiedy ten czas tak szybko minął.

- 16 lat... kiedy to zleciało - napisała Justyna Żyła pod fotografią chłopca, opublikowaną za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze