Justyna Żyła odsłoniła długie, zmysłowe nogi. Co za gazela! Gorące zdjęcia

2021-09-13 20:31
Justyna Żyła
Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać! Celebrytka, która znana jest ze swojego występu w "Tańcu z Gwiazdami" i z małżeństwa z mistrzem świata z Oberstdorfu, już nie raz zamieszczała swoje gorące zdjęcia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem gwiazda poszła o krok dalej i odsłoniła swoje zjawiskowe nogi. Trzeba przyznać, że Żyła ma się czym pochwalić,

Justyna Żyła przeszła samą siebie! Gwiazda, która już nie raz wzbudzała wielkie emocje opinii publicznej, postanowiła zaskoczyć i pokazała swoje zmysłowe nogi. Trzeba przyznać, że była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich - Piotra Żyły, ma się czym pochwalić. Jej gorące zdjęcie nóg może stać się prawdziwym hitem internetu.

Legenda pojawi się na PunchDownie! Mamy oficjalne potwierdzenie

Justyna Żyła szokuje na mediach społecznościowych. Celebrytka nie przestaje zaskakiwać

Trzeba przyznać, że Justyna Żyła jest postacią, która wzbudza bardzo mieszane uczucia wśród opinii publicznej. Gwiazda wielokrotnie wzbudzała wielkie emocje, publikując informacje na temat swojego życia publicznego i opowiadając m.in. o rozwodzie z byłym mężem, a także publikując wyjątkowo wyzywające zdjęcia za pośrednictwem Instagrama. Tym razem, Żyła poszła o krok dalej i w ramach promocji środku na zwalczanie cellulitu, pokazała swoje piękne i długie nogi. Nie da się ukryć, że była żona mistrza świata z Oberstdorfu ma się czym pochwalić. Takie nogi potrafią rozpalić wyobraźnię.

Wojtek Gola krzyczał ze strachu! Wszystko nagrały kamery, niebywałe sceny

Aby zobaczyć prawdę na temat wyznania Justyny Żyły, przejdź do galerii poniżej.

Zdjęcia nóg Żyły powalają. Celebrytka ma się czym pochwalić

Na swoich najnowszych publikacjach, na których Żyła odsłoniła swoje nogi, widać, jak pięknymi częściami ciała może pochwalić się celebrytka. Trzeba przyznać, że tak gorące zdjęcia mogą wpłynąć na wyobraźnie, a sama Żyła zapewne jeszcze nie raz zaskoczy nas gorącymi publikacjami na swoich mediach społecznościowych.

Justyna Żyła
Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE